Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Pascal'dan çok sert itiraf! "Bu tarz insanlarla 73 gün aynı adada kalmak..."

Survivor All Star'a veda eden dokuzuncu isim olan Pascal Nouma adaya veda ettikten hen sonra ilk olarak Acunn.com'a konuştu; Serenay ve Hakan ile tartışmalarının sebebi neydi? “Aç kalmak insanı normal halinden çok daha agresif yapabiliyor, 1 kaşık pilav için bile insanlarla savaşır duruma geliyorsun…” Gerçekten Serenay’ın oynadığını düşünüyor mu? “Serenay her anlamda çok iyi bir oyuncu ve yanındaki arkadaşlarını da çok iyi aktörlerden seçmiş. Açıkçası bu tarz insanlarla 73 gün aynı adada kalmak çok korkunçtu…” Bu sezon içinde diskalifiye olma korkusu var mıydı? “Bu sezon geçen döneme göre çok ama çok daha sakindim çünkü…” Gönüllüler takımından en iyi anlaştığın isim kimdi? “Hepsi çok iyi insanlar ve gidin sorun onlara ben gerçekten de Hakan’ın dediği gibi kötü bir insan mıyım?

Survivor All Star'a veda eden dokuzuncu isim olan Pascal Nouma adaya veda ettikten hen sonra ilk olarak Acunn.com'a konuştu;

Serenay ve Hakan ile tartışmalarının sebebi neydi?

“Aç kalmak insanı normal halinden çok daha agresif yapabiliyor, 1 kaşık pilav için bile insanlarla savaşır duruma geliyorsun…”Gerçekten Serenay’ın oynadığını düşünüyor mu?

“Serenay her anlamda çok iyi bir oyuncu ve yanındaki arkadaşlarını da çok iyi aktörlerden seçmiş. Açıkçası bu tarz insanlarla 73 gün aynı adada kalmak çok korkunçtu…”Bu sezon içinde diskalifiye olma korkusu var mıydı?

“Bu sezon geçen döneme göre çok ama çok daha sakindim çünkü…”

Gönüllüler takımından en iyi anlaştığın isim kimdi?

“Hepsi çok iyi insanlar ve gidin sorun onlara ben gerçekten de Hakan’ın dediği gibi kötü bir insan mıyım?

Video Tarihi: 07.05.2015
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 0
üye profil