Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Rumenleri yenen All Starlar ödüllerine kavuştu...

Survivor 2018'de Rumen takımla mücadele eden All Star takımı ödüle kavuştu...
Video Tarihi: 11.03.2018
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 6
üye profil
KARTAL 1 hafta önce
SEMIHIN SONSUZ NAGIHAN VENIHAT SEVDASINDAN ,MURAT OZARININ CUMALI VE NEVIN FANATIKLIGINDEN HERKESIN KORKUDAN UMITE TOZ KONDURMAMASINDAN BIKTIK. OYKU YUNUS IHSAN DAHA OBJEKTIF AMA SEMIH KIMSEYE SOZ HAKKIDA VERMIYOR HERKES KENDI KARAKTERINE BENZER OLANI DESTEKLER NORMAL SEMIHIN NIHAT VE NAGIYI DESTEKLEMESI!
coconut 1 hafta önce
Aslında Murat çok hızlı birde Ogeday ve Furkan Kızılay inanılmaz hızlıydı yine gecen seneden çıta Anıl vardi oda acayip çabuk biriydi ben eminimki Ionut fark yerdi onlardan keske bunlar olsaydı bu sene Romanyaya karşı birde çok renkli ve komik karakterlerdi hızlı olmanın yanında
IhsanTarkan'a 1 hafta önce
Panaromayı izliyordum ihsanı cok seviyorum belki okur diye yazıyorum ben oraya gelemiyorum cunku istanbulda yaşamıyorum ama sunu söylemek istiyorumki Himi ve Muratın dostluğu öyle güzel öyle temiz bir dostluktuki survivorda hiçbir dostluk öyle icten olmadı . Bu sene Muratı destekliyorum cunku bukadar güzel bir insan şampiyonluğu hakediyor atışlarda bir tik daha iyi olsa performansıda cok cok iyi olacak.
2018 Aylık Survivor Enleri Analizi 1 hafta önce
En Yakışıklısı: Murat-Hilmicem-Anil -Ramazan rnEn Güzeli: DamlarnEn Hızlısı: MuratrnEn Zekisi; HakanrnEn Şanssızı: MuratrnEn Şanslısı: YağmurrnEn Çok Arkadan Konuşanı: NihatrnPotadan Çekineni: Ümit-Nihat-Nagihan rnEn Egolusu : Umit -Adem-Turabi
Tolgahan 1 hafta önce
Bu sene başrole N.D, Turabi Adem Nagihan ve ümit konulmaya calisiliyor varsa yoksa onlar / Oradaki diksiyonu en düzgün, fiziği en iyi, ingilizcesi en güzel olan kisi Murat ama milli maclarda hiçbir seromonide Murata soz verilmedi . N.D bile konuşturulmuş Romanya tvsine ve one sacmalamis . YAPtIGIMIZ TANITIMA bak elimizde altın var biz çamurumuzu gösteriyoruz . Sonrada yabancılar niye bize laf ediyor , sen akıllı davranmazsan ederler tabi.
KARA KEDILER 1 hafta önce
10-4 BITMIS VE BILIN BAKALIM O 4 SAYIYI KIM VERMIS ??? SUREKLI BASKALARINI ELESTIREN, KENDILERINE TOZ KONDURMAYAN, SAYGISIZ, KADINLARA NASIL DAVRANMASINI BILMEYEN BEN NE DERSEM O DOGRU BEN NE YAPARSAM O GUZEL DIYEN IKI KARA CALI VARYA ISTE ONLAR ! O SAYILARI MURAT KAYBETSE EN AZ IKI HAFTA SUSMAZLARDI!!!