Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Sabriye: "Adem ve İlhan'ı çok seviyorum"

Survivor 2017'de risk alarak kendi istekleriyle potaya giren Adem ve İlhan için bazı ifadeler dile getiren Sabriye, "Onları çok seviyorum" dedi.
Video Tarihi: 21.05.2017
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 20
üye profil
Adem 2 yıl önce
İlhan mansız iki takımın içinde en ünlü en sevilen ve en çok hayranı olan kişi. Şayet İlhan mansız diğerleri kadar şöhrete sahip olmasaydı yine kendini riske atarmıydı? İşte asıl sorulması gereken soru bu. Çünkü İlhan Mansız çok zeki bir adam, orada stratejiyi en iyi yapan kişi. hepsi aralarında rolleri paylaşıp millete sundular..
Ağrılı 2 yıl önce
Survivorda oyun kazanıp kazanmamak ne kadar önemliyse takım olmak ta bu bu kadar önemli... Tebrikler çok erdemli bir davranış.
Numan ALTUNTAŞ 2 yıl önce
bir seviyorsun bir sevmiyorsun, nefret ediyorsun, yunanlıyı seviyorsun kimi seviyorsun sabriye!
Şampiyon Mansız 2 yıl önce
Sabriye'nin gitsin diye konseyde adını yazdığı İlhan'in onun için kendini potaya sokmasi da ayrı bir ironi. Şimdi elinizi vicdaniniza koyup bir daha düşünün gerçekten fedakarlık yapan Adem mı yoksa İlhan mı? Adem zaten potada olacaktı. Biraz insaf!!!
İlhan 2 yıl önce
İnşallah ilhan gitmez ilhanın gitmesi takımı çok etkiliyecektir oylar ilhana
alis 2 yıl önce
adem daha önce sana bırakmadığı dokunulmazlığı bugün kendini feda ederek gösterdi. büyük aşk bu olsa gerek helal olsun ademe ve ilhana....
didar 2 yıl önce
NE FEDASI YAW.ZATEN ADEM POTAYA GİRECEKTİ.İLHANA DUA ETSİN.arkadan sallarken de kalp yapsaydı ya:)))))))))
Karakartal 2 yıl önce
Kim ne derse desin İLHAN'ım her zamanki gibi büyüklüğünü ispat ettin adının büyüklüğü herkezde sendrom yarattı hele şu Adem'ciler gerçekten komik oldular ya herşey ortada be adam konseyde sadece kendini anlatıyor Sabriyeyi de iyi kullanıyor fırsatı bulduğu zaman hedefinde İLHAN var dedikodusunu yapıyor sadece koşuyor gerisi sıfır bırakın Allah aşkına
Yusud can 2 yıl önce
Adem amin mi diyor banami öyle geldi alyazi farklida
Songül yavaş ekici 2 yıl önce
Şükrü bey yanlış düşünüyorsunuz Adem gönüllülerin neden hakkını alsın ogedaydla Volkan'ı potaya koyan Adem değil Elif ve Berna'dır hak arayacaksanız kendilerini sorgulasınlar Adem kendini Sabriye yi ve takımını bu potadan çıkmasını sağlamıştır çokta doğru bir karardı bence. Ünlüler takımı endoğrusunu yapmıştır.
sükrü 2 yıl önce
adem kulis yaparak sabriyeyi potaya sokmadı fakat adaletin terazisini böyle yaparak bozmuş oldu çünkü sabriye zaten araba ödülünü alarak gelebilecegi son noktaya gelmişti.aden sen hak tan hukuktan bahseden biri olarak oradaki gönüllü cocukların hakkına girdin.inşallah sen gidersin.
adalet 2 yıl önce
Burası yarışma potası, hak etmeyen zaten oraya götürülmüyor. Sen neyin kafasını yaşıyorsun. Kendi takım arkadaşları gökhanı elifi niye çıkarmadı bir öyle düşün
Didem 2 yıl önce
Sabriye, cok sanslisin. Insallah, Ilhan Mansız'in yaptigi fedakarligi gercekten anlamissindir. Lafta kalmaz da kıymetini bilirsin.
acunn.com 2 yıl önce
Yalanci seni hic sevmiyorum o adamlara o kadar küfrettin nasıl sana sahip ciktilar hala anlamıyorum
aliye 2 yıl önce
bir kadinin boyle gucsuz ve magdur gozukmesini sevmiyorum.
Bekir bolukbasi 2 yıl önce
Bence ademi değil ilhanı sev..burada ilhan senin için potaya girdi.adem zaten girecekti...ne diyordu dokunulmazlgı kaybedersek suikaste uğrayacaktı..herkesi kendi gibi kötü zannediyordu..Allahtan ilhan abin var orada..
Sercan Kaya 2 yıl önce
Volkan Adem İlhan Ogeday... Sabriye kalıyor bu isimlerden biri gidecek, içinde gerçekten sevmediklerim var tuttuklarım var büyük haksızlık bence... Gitmesi gereken kişi artık Sabriye'dir maalesef.
Ben 2 yıl önce
Sen hıc hak etmıyorsun burayı fil bile senden hızlı yazık oldu volkan ve oge ye
Mesut Çiftçi 2 yıl önce
Sabriye çok saf temiz kalpli br insan bazen ne dediğini bilmiyor ama içinden geçeni söylüyor buda onun kabahatlerini örtüyor çünkü artniyet yok düşünerek yapılan planlanmış bir olay yok sadece o an önemli onun için şimdi sevip 30 dakika sonra kıza bilir tıpkı hayat gibi 1 dakika öncesi ile sonrası arasındaki bir fark gibi aslında Sabriye orada ki gerçek hayat Herşeyiyle içten gerçek olduğu için çok seviliyor.
kemall 2 yıl önce
keşke sen gitseydin sabriye