Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Sabriye: "Bakışları çok ters, çok kızgınlar bana"

Ünlüler takımında Adem'e Furkan'ın ismini söylettirip gitmesine sebep olan Sabriye, takım arkadaşlarının tavrından rahatsız.
Video Tarihi: 31.05.2017
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 11
üye profil
behçet 2 yıl önce
bu sabriye saf değil ademi parmağında oynatıyor burda ogeday hariç kimse şampiyonluğu kimse haketmiyor performans olarak bakın kim iyi herşey ortada
zeyno zeyno 2 yıl önce
yeter artık kazayla neredeyse kıbrısa gidecek diğerleride bir beceremedi bu hiç bir halttan anlamayan kadını survivor ağlayanların değil savaşanların olduğu bir yarışma olmalı bizim ağlayıp zızlayanlara değil güç ve başarıyı taşıyanları izlemeye ihtiyacımız var
sabriye git artık 2 yıl önce
serhat potadan kormuyo asıl sen korkuyon serhatla gir potaya korkak sabriye
demet den 2 yıl önce
sen önce kendin bi olgun olaydın iyidi.. korkaklık eden biri bu lafları edemez
MRK 2 yıl önce
Şaka gibi ya bu lafı Sabriye söylüyor. Konuşurken bu kadar saçmalayan başka bir insan görmedim.
tarık yağız 2 yıl önce
sabriye bi an önce gitmeli yeter artık
züleyha 2 yıl önce
sabriye çakalı serhat madem korkuyor neden o zaman Serhat'ı potaya koymadın? Hatta senin bir dilegin vardı serhat ile potaya girip onu elemek gibi?
Sercan Kaya 2 yıl önce
Evet gitmelisin Sabriye yeterince hak yedin şu performansınla, doğalım doğalım diye milleti iyi yedin de gören görüyor tabi. Sevdiğim için değik ama Pınar Volkan Furkan Tuğçe gibi başarılı yarışmacıların gitmesi ve senin kalman bana hiç mi hiç adil gelmiyor. Bir yarışmacı karakter olarak iyi değildir ama çok başarılıdır oy verilmesini anlarım, karakteri çok iyidir ama performans olarak kötüdür oy verilmesini anlarım da Sabriye'de tam olarak ne var ?
asdf 2 yıl önce
ya tuğçe, volkan ve pınarın bazen antipatik davranışları oluyordu da furkan şeker gibi insandı be.. anlamıyorum bir olumsuz özelliğini görmedim çocuğun performansı iyi adada demelerine göre vızır vızır herkesin yardımına koşan bir eleman. ama demek ki bizde çıkıntılık yapanlar oy topluyor örnek insanlar değil.
elif 2 yıl önce
Potaya girmekten korkan tek sensin Sabriye. O yuzden de aglayip zirliyosun surekli.
arzu 2 yıl önce
serhat potadan korkuyor da sen onunla potaya çıkmaktan korkmuyorsun değil mi ??