Sabriye'den Adem'e: "Beni ne kadar sevdiğini anladım"

  Sabriye, haftanın eleme adaylarından olan Adem'e "Kendini benim için potaya sokunca beni ne kadar sevdiğini anladım. Sen gidersen ben kafayı yerim" dedi.

  Video Yorumları (7)

  500
  • yorumcu
   5 ay önce
   emre kardeşimiz hayal dünyası cok geniş ne yaparsanız yapın kabul edin adem şampion
  • Emre
   5 ay önce
   Ya ben bu ademde en basindan bi sey var diodum, ve simdi her sey yerine oturdu...strategisi sabisi koruyub karsindakileri kotu gostermekdi ve en son hamlesi ilhannara sabisi koruyalim die teklif sunmasi, ama onun dusuncesine gore ilhannar bunu kabul etmicekti ve boyle potadan kacarak insanlara korkak olarak lanse edicekti, kendisini ise bi kahraman olarak...ama ilhan bunu yemedi ve ademin pilanini bosa cikarti...bu yorumuda fan olarak degil ojektif seyirci olarak yaziyorum
   • brk
    5 ay önce
    Çok objektif gördüm arakadaşım seni neyin kafasındasın anlamadım
  • yorumcu
   5 ay önce
   Adem Adem Adem insana huzur veriyo konuşması yarışması yorumları kalbinin güzelliği iyikide onu desteklemişiz ve oy atmışız onu yarışmacı olarak görmüyoruz artık onu kendi aileden biri olarak görüyoruz ve halkımızdan bu güzel insanı Şampion yapmalarını isteriz hayırlısı
  • Sercan Kaya
   5 ay önce
   Adem'in şu kendini güzellemeleri bıktırdı...Sabriye,Adem zaten potada olacaktı yat kalk da takımını düşünen İlhan'a dua et.Adam takım için kendini riske attı.Daha 2 gün önce egoist bencil dediğiniz,sürekli dedikodusunu yaptığınız,gönüllüler adaya geldiğinden beri kötülediğiniz Adam sizin için kendini riske attı.Siz mesela Sema için yapar mıydınız çok merak ediyorum.Takdir edilecek helal olsun denilecek tek kişi İlhan'dır.Bu yüzden İlhan şampiyon!
  • MZD
   5 ay önce
   ah sabriye. çok safsın, çok iyi niyetlisin be kızım. adem'in seni çok sevdiği filan yok, seninle aynı potaya girerse ikinizin oylarının bölünmesinden korktuğu için böyle bir strateji yaptı haberin yok. adem kendisinin gücünün farkında değil seni çok daha güçlü görüyor, zaten kendi gücünü bilse seni bu zamana kadar yanında tutmazdı. eskiden adem'i çok severdim ama maalesef adem'in zannettiğim kadar saf ve temiz biri olmadığını anladım zamanla.
  • serap
   5 ay önce
   inşallah adem gider. hak yerini bulur.

  Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

  Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin