Sabriye'nin vedasının ardından art arda itiraflar! "Şok oldum"

  Survivor 2017 macerasına Ünlüler Takımı'nda başlayan ve büyük finale ramak kala adaya veda eden Sabriye hakkında dikkat çekici itiraflarda bulunuldu.

  Video Yorumları (8)

  500
  • Sabiş
   4 ay önce
   Performansı niye arttı biliyo musunuz ? Konsantrasyon. Normalde aklını odaklayamıyodu ama şimdi aklında ezberlediği semboller varken başka bir şey düşünmeyince performansı da potansiyeline ulaştı.
  • DİYAR
   4 ay önce
   neden hep yorumlarda adem yazıyorsunuz ademın yeptığı tek şey sabrıye yı kolamak yanı takımı duşunduğu yok fınalı hak eden tenının son danlasına kadar mucadele eden başta sema,serhat.ve odegay inşallah sema kazanır çunku hak etmıştır yaşına rağmen tum bayan yarışmacılara kok saldırmıştır.
  • Nez
   4 ay önce
   Adem'i yine disladilar ogedayin yanına taşındılar hep beraber dedikoduya devam
  • Ayhan 0629
   4 ay önce
   Sabriye vedaya gerek yoktu,rnZaten iki ay önce elenmesi gerekirdi rn
  • gül
   4 ay önce
   Oyunlarda sürekli düşen ve ağlayan berna son oyunlarda hiç düşmedi ve ağlamadı, parkurda yürüyen sabriye son oyunlarda tazı kesildi yani ikiside seyirciyi kandırdı biri alevere dalavere ile kaldı diğeri mağduriyeti ile kaldı. Adem sabriyenin avukatlığını yapmaktan ileri gidemedi, oyunlarda fair play diyen adem sabriyeye konuşmalarına davranışlarına dikkat et diyemedi bile hatta diğer bayanları ezmek için uğraştı. Sema ne söylese az bile hak eden sema serhat oge
  • Survivor Yaşam
   4 ay önce
   Dedikodu kazanları.. Şimdide Ogeday'ı katmışlar aralarına. Sabriye performans gösteremediyse sizin yüzünüzden aynı şekilde Adem içinde böyle bireysel olmak onlara yaradı. Dedikodu etmekten laf söylemekten 5 aydır bıkmadınız. Siz önce kendinize bakın..
  • damla can
   4 ay önce
   on numara adamsın sen ya inşallah allahın izniyle şampiyon olursun ilhan mansız karakter asi ruh beceri iyilik hepsi sende var ya maşallah
  • Demekten yoruldular
   4 ay önce
   Kusura bakmayında sabriye buraya kadar geldiyine şükretsin çok bile kaldı koş sabriye koş sabriye k

  Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

  Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin