Sabriye ve Adem'den birleşme yorumu! "Daha önce neredeydiniz..."

  Sedat ve Pınar'ın kendilerine yakınlaşmaya çalıştığını ifade eden Adem ve Sedat ikilisi bu yakınlaşmanın altında yatan nedenleri yorumladı.

  Adem, 'İnşallah bu bir strateji birleşmesi değildir' ifadesini kullanırken, Sabriye ise 'Daha önce neredeydiniz' sözlerine yer verdi.

  Video Yorumları (4)

  500
  • Elif LaRosa
   8 ay önce
   Adem sana da yaziklari olsun. Bir Sabriye'dir tutturmussun. O kadar sevdiysen Survivor bitince gorus. Burada haksiz yere savunup durma su terbiyesizi!!
  • Gguler gulden
   8 ay önce
   Bu olayda adem sabrıyeden battaniye istiyor sabrı ye de dıyor ki benım battaniye yok sahıka nın kını vereyım dıyor sahıkada sabrı yeyer kendının kını nıye vermiyorsun dıyor ondan sonra sabrı ye kendı battanıyesını verıyor.hanı sabrı yenin battanıyesı yoktu sabrı ye gercekten cok ukala ve sınır bı kız.Şahika sabrıyenin davranışına tepki verıyor orda ademe degil. Ama o adada sanırım herkez işine geldigi gıbı.
  • AYLIN
   8 ay önce
   OLur böyle seyler.Ittifaka karsi ittifak.Kimse zaten eski dediklerini inkar etmiyor.
  • hayri özen
   8 ay önce
   bir adem taraftarı olarak sedatın performansını takdir ediyorum. gerçekten çok yarışmada başarılı. hakkını vermek lazım. ademin yarısı kadar da adam gibi duruşu olsaydı, kıbrıs adayı olurdu. belki ben bile adem yerine onu destekliyor olabilirdim. ama duruşu yok malesef. kimsenin yapamadığı ademin karşısında potaya çıkma şovu bile eksilerini kapatmaya yetmiyor. o kadar negatif yüklü ki, toplama sonucu hep eksi. o yüzden ademle falan da birleşmesin.

  Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

  Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin