Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Sadin'in o sözleri Ünlüler'i kızdırdı!

Sadin'in 'Onları evsiz bırakacağız' demesi başta Furkan olmak üzere Ünlüler takımını kızdırdı.
Video Tarihi: 23.02.2017
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 7
üye profil
Ebru Alioğlu 2 yıl önce
Buldular sadin i yükleniyorlar. Bu atarları başkasına (?) yapabilirler mi? Sadin e burada çok üzüldüm
Gö-Nül-Lü-Ler 2 yıl önce
Ya sen hangi sıfatla bir milli sporcunun milliliğini kabul etmem dersin Adem Efendi! Hele haftalar önce kendinden yaşça büyük birine 'orangutan' diyen Furkan efendi!! adam o cüssesiyle sizden oyun alıyor yenilmeyi kabullenemyince gereksiz konuşma yapma ! halk kimin ne olduğunu anladı sen hiç merak etme !!!
Anadolu kaplani 2 yıl önce
Sen kendinden kac yas büyük çoluk çocuk sahibi adama orangutan derken iyi ozaman bile sadin abi o olaydan prim yapmaya çalışmamışti asil edepsiz sensin furkan
antifurkan 2 yıl önce
katılıyorum sana oraya gidince duruşunu bozdu başkalarına yaranmak için
Baran 2 yıl önce
Dünya şampiyonu bir kadın nasıl böyle beceriksiz olabilir cidden aklım almıyor artık, bu işten anlayan birisinin Sabriye'nin başarısızlığını analiz etmesini istiyorum. Ben zaten çok güçlüyüm diye antreman yapmadan mı gitti bu kız yarışmaya?
Sevim 2 yıl önce
Yaa Ilhan Mansiz bu kizlara az bile sinirleniyor.Hem basarisizlar hem de havalarindan gecilmiyo.Ilhan Mansiz gibi bi adamla ayni takimda olmalari cok ama cok komik!!
sabriye defol 2 yıl önce
Merak ediyorum sabriye ve şahika yuzunden dana nekadar unluler oyun kaybedecek bence berna hem şahıkadan hemde sabriyeden daha ıyıydı bır oyunda basarılı olmasa dıgerınde oluyordu ama bunlara bakıyorum hıc bır oyunda basarı saglayamıyor oturup aglıyor