Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Şahika, geçirdiği zor geceyi gözyaşları içinde anlattı!

Olumsuz hava şartlarının etkili olduğu Survivor 2017'de Şahika, yaşadığı zorlukları gözyaşları içinde anlattı.
Video Tarihi: 26.03.2017
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 13
üye profil
Hukuk 1 yıl önce
Sahika sorun degil diyor zatenrnBirde digerleri öyle kenarda yatsin bakalim görelim:)
fadik 1 yıl önce
bi yoga yapsaydın geçerdi be şahika bu neyin ağlaması
Burcu Taşar 1 yıl önce
Şu aşağıya yorum yazanların hepsini Şahikanın durumuna sok bakalım hangi biri susacak? Kız az bile söylüyor. Siz vicdansızsınız. Furkan,Serhat,İlhanın kötü örnek olmasından sıkıldık yeter artık! Nedir sizin kadınları aşağılama takıntınız?! İstersen 100de 0 çek, her hafta oyum sana Şahika!
Nur 1 yıl önce
Burası kadına nasıl davranılır ya da karakter yarışması değil. Açlık, stres altında kimse Şahika'ya çifte standart geçmek zorunda da değil. Islanacağını bile bile o yarışmaya gitti. Daha ne bekliyor? Sakin tonda konuşuyor diye haklı olunmuyor.
hicret baş 1 yıl önce
allahım ya magduru oynaama aertıkk lutfen gıt adadann
Selim Kibaroğlu 1 yıl önce
İnsanın sakin bir ses tonuyla anlatması doğru şeyi söylediğini göstermez. Gecenin yarısında yanıbaşındaki pınara gayet kısık sesle de birşey anlatabilirsin. Yüksek sesle konuşmana ne gerek var. Üstelik Pınar da var teknede. Gürültü yapmasa biz gürültü yapmadık diye atlardı hemen. Yalan da konuşma Şahika. Gördük biz İlhan dahil herkes ıslak battaniyelerle yatıyordu. Barakada kuru yer de yoktu. Kenara da kendin gitmişsin. Kimi suçluyorsun??
tunga 1 yıl önce
SANA TEK DİYECEĞİM GİTTTTTT ARTIK.bir miili sporcunun gözümden bu kadar düşeceğini hiç düşünmezdim.inkar, laf kalabalığı iftira.sanki diğerleri şatoda uyumuşta bu yağmurda kalmış.Suyun altına gir ve survıvor bitene kadar orda kal lütfen,
canan 1 yıl önce
ne işin var o yarışmada allah aşkına bi sus şahikaaaa
Antiogeday 1 yıl önce
Pilav grubu kızlardan me istiyor anlamış değilim bu mu sporcu ahlakı?
Serim 1 yıl önce
Ya Sabriyeyle şu Şahikaya biri anlatsın survivor orası...Yakışmıyorsunuz şu adaya...İlhan Sema serhat Furkan
Birol kaya 1 yıl önce
Sesli konuşma o zaman. Issız adada sesli konuşmaya gerek var mı? Sesini tam yanındaki Pınara duyuramıyor musun? Aptal mıyız biz anlamıyor muyuz? Asıl bencillik millet yağmurun altında uyurken sesli konuşarak uyandırmaktır. Gördük sabah herkesi. Ipıslak battaniyelerle.
Yunus Bayram 1 yıl önce
Şahika güzel konuşuyorsun hoş konuşuyorsunda hatta burda haklida olabilirsin ama survivor da hakli olanlar kazanmıyor yarışmalarda sayı alanlar kazanıyor. Sen sürekli tartışma münakaşa yapma modundasın bunlara kafa yormak yerine yarışlara yorsan emin ol hicbir tartışma olmaz.
Emine t. 1 yıl önce
Sahika çok iyi bi kız. Manen çöktü gibi. Güçlenmesi lazım küllerinden yeniden doğacak sanki. Sabriye den sonra yeni hedef haline geldi. Umarım pınar ona iyi gelir