Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Şahika: Keşke Gönüllüler takımında olsaydım

Ünlüler takımından Şahika, sizlerden gelen sorulara cevap verdi.
Video Tarihi: 30.03.2017
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 10
üye profil
inşirah 9 ay önce
sana göre ?rnBen bahaneyim, ne yapsam benden yanarnHep sualdeyim, yanıtların benden yanarnBen bir haldeyim, yine sor ne söyliyim sanarnBen hayretteyim, açıklamam yetmez sanarnrnTek başınasın hep dönüp bakınca geriyernTek başınasın kalabalık o caddedernTek başınasın özlemin hep ben eskiyernTek başınasın senden ne elalemernMeydan boşsa yürü bakalım, yürü görelim dernAklın doluysa, bol güneşli yere sürelim :) rnuzun yoldan geldin yola devam :)
Elif LaRosa 9 ay önce
Sahika iyi hanimefendisin, sakin sakin konusuyorsun ama performansin berbat. Ve kimse seni sirtinda tasimak zorunda degil. O nedenle senin de Sabriye'nin de gitme zamani geldi. Degil bagirip cagirmak sizin yuzunuzden surekli oyun kaybediyor olsam ben sizi bogardim.
sedat saygın 9 ay önce
ne yapıcaktın orada.hızınmı artacaktı.
furhat 9 ay önce
gönüllülerde de değil keşke gelmeseydin
HİLAL 9 ay önce
şahika sen karakterinle,hanımefendiliginle,o güzel ses tonunla,kurdugun güzel cümlelerle bir numarasın bence,semanın gözündede ölesinki şahikada,şahika deyip duruyor:),seni gördükçe kıskançlıktan çatır çatır çatlıyor.rüyalarında bile seni görüyordur kesin haha:) kız şahika kibarlıgın bile birini deli etmesine yetiyor,kabalıkla,performansınla degil kibarlıgınla karşındakini mat ediyorsun,keşke senin gibi olabilseydim :D
mehmet 9 ay önce
saat reklamı sayesinde burada kalıyon .senden hiç bişi olmazrn
Kartal 9 ay önce
Kız başarısız olabilir, herkes çok iyi değik zaten. Ama kızı dışladılar ve topluca yükleniyorlar hep. Tek kalmış bir insana bu yapılan yanlış.
yeliz 9 ay önce
burası acıtasyon yarısması degıl survıvor yanlıs programda bence
tunga 9 ay önce
Keşke gönüllülerde olsaydın.sen ve sabriye, fatih.ünlülerin işi çoook kolay olurdu.Acun bey, sevgili hemşehrim lütfen şahikayı gönüllüler takımına denizin altından götürün.İşi gücü laf ebeliği
Adem Sever 9 ay önce
o zaman çık gitde kurtulalım senden