Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Sema adadan kimin gitmesini istiyor? "Sadin'in gitmesi kötü olur..."

Sema Apak adadan gitmesini istediği ismi açıkladı. Başarılı yarışmacı Gönüllüler takımı yarışmacısı Sadin'in gitmesini istemediğini dile getirdi.
Video Tarihi: 27.02.2017
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 3
üye profil
Ali Yavuz 2 yıl önce
Takım düşmanı sen takım ne demek olduğunu bilsen takım arkadaşın ne olursa olsun tutardın.Sen Sabriye'den öyle korkuyorsun ki karşına çıkar diye çok korkuyorsun sen o kızın moralini bozup oyunları almaması için elinden geleni yapıyorsun. Sabriye evet oyunlar da kötü ama enin yüzünden ilhan yüzünden oyunları alamıyor.
Medeni cesaretine bravo 2 yıl önce
Mantıklı konuşuyor bence gayet Erdi ve Sadin zayıf halka, banko sayı alınan isimler. Onların elenmesi ünlülere dezavantaj, kadın dobra dobra söylüyor, ay inşallah bizden biri gitmez dese bu net yapmacık olduğunu gösterir. Herkesin içinden söylediği şeyi kadın açıkça dile getiriyor, helal olsun.
Derya Kara 2 yıl önce
Sema kendince starejik olarak dogru düşündügünü sanıyor ama büyük resme bakmayı unutuyor.Bugün ünlülerden gidecek biri yazılma sırasını daha da çok yaklaştırır.Gerçi Sema yı ben finalde görmeyi isterim.Ama kendisinin bu açıklamasında da ve iki haftadır ben nasıl olsa gitmem edasıyla hareket etmesi sevimsiz duruyor.