Sema adadan kimin gitmesini istiyor? "Sadin'in gitmesi kötü olur..."

  Sema Apak adadan gitmesini istediği ismi açıkladı. Başarılı yarışmacı Gönüllüler takımı yarışmacısı Sadin'in gitmesini istemediğini dile getirdi.

  Video Yorumları (3)

  500
  • Ali Yavuz
   8 ay önce
   Takım düşmanı sen takım ne demek olduğunu bilsen takım arkadaşın ne olursa olsun tutardın.Sen Sabriye'den öyle korkuyorsun ki karşına çıkar diye çok korkuyorsun sen o kızın moralini bozup oyunları almaması için elinden geleni yapıyorsun. Sabriye evet oyunlar da kötü ama enin yüzünden ilhan yüzünden oyunları alamıyor.
  • Medeni cesaretine bravo
   8 ay önce
   Mantıklı konuşuyor bence gayet Erdi ve Sadin zayıf halka, banko sayı alınan isimler. Onların elenmesi ünlülere dezavantaj, kadın dobra dobra söylüyor, ay inşallah bizden biri gitmez dese bu net yapmacık olduğunu gösterir. Herkesin içinden söylediği şeyi kadın açıkça dile getiriyor, helal olsun.
  • Derya Kara
   8 ay önce
   Sema kendince starejik olarak dogru düşündügünü sanıyor ama büyük resme bakmayı unutuyor.Bugün ünlülerden gidecek biri yazılma sırasını daha da çok yaklaştırır.Gerçi Sema yı ben finalde görmeyi isterim.Ama kendisinin bu açıklamasında da ve iki haftadır ben nasıl olsa gitmem edasıyla hareket etmesi sevimsiz duruyor.

  Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

  Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin