Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Sema'dan o yarışmacılara sert sözler! "Yanlarından geçmeye utanıyorum"

Ünlüler Takımı'nda mücadele eden Sema, adadaki diğer grupta bulunan yarışmacıları eleştirerek "Yanlarından geçmeye utanıyorum" dedi.
Video Tarihi: 08.04.2017
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 7
üye profil
ela yelken 1 yıl önce
ya bu furkan arkasında sema ablası olmasa bu kadar sallayabilecek miydi acaba çok merak ediyorum ben. hayır bir de sabriye'den tekme, küfür yiyen 4lü topluluğun 2 3 gün sonra balık dolusu tabakla sabriye'ye gitmesi mesela. tutarsızlığını eleştirdiğiniz insanları eleştirirken bir iki kere daha düşünün siz bence ya.
34 istanbull 1 yıl önce
yancı en baştan sizler ablan abilerin le grup yaptınız insanları dışladınız dedikodu sizde serhat akın her şeye atlar ada yı karıştırır bi de atıp tutuyorlar kameranın karşısın da kimse görmüyor ya??
soner gültekin 1 yıl önce
Furkan sen mümkünse hiç konuşma. Konuştukça batıyorsun.
Sari Can 1 yıl önce
Bunlarin da baska isi gücü yok Sabah aksam yok onlar sunu dedi bunu yapti diye elestiriyorlar rnbir gram iyi niyet olsa bu sinsi dörtlüde kendi aralarinda Sohbet ederler odak noktalari adem sabriye Pinar ve sahika olmaz ama benim gördügüm birbirilerine güvenmiyorlar o yüzden konusma konulari hep giybet
musa sayin 1 yıl önce
rnhavuc cok sinir bozmaya basladin
tuncay demir 1 yıl önce
ahh pınar ahh çenen kadarda cesaretın olsada yuzlerıne dıyebılsen:)yazık bırlesmede bıle kin nefret kusuyo nası bi huyun var masallah
almanyadan ademin sevenleri 1 yıl önce
sema Hanim bos bos konusuyor kendileri planci dörtlü olmuslar