Sema iddialı konuştu! "Buranın hakkını vermeden gitmeyeceğim"

  Sema Apak, iddialı açıklamalarda bulundu. Survivor'da kibarlığa ve nazikliğe gerek olmadığını, Survivor'un hakkını vermeden gitmeyeceğini sözlerine ekledi.


  Yayınlanma Tarihi: 21.04.2017 21:04

  Video Yorumları (4)

  500
  • Sercan Kaya
   2 gün önce
   Sema o kadar haklı ki. Sema kendini parçalıyor bir sürü yara beresi var ŞAhika ve Sabirye de bir tane çizik yok. Evet Sema da kadın ama oyunun survivor un hakkını veriyor! Sitem etmekte o kadar haklı ki! Ayrıca annesin neden katıldın diyen için bu platform maddi açıdan şampiyon olamasa da imkanlar veriyorken neden özlemi göze alıp oğlu için katılmasın ki yarışmaya ? Kimse bu kadına laf söylemesin başarılı kadını bir takdir edin ayıptır.
  • Adem
   4 gün önce
   Tabi gitmezsin, tekil olarak katılmamışsınız ki, takım da olamıyorsunuz arkadaşlarınızla, kendi kafanıza göre takımınızı oluşturmuşsunuz bir karar alıp istediğinizi potaya koyuyorsunuz. Gönüllüler siz ünlülere göre daha iyi bir takım ruhuna sahipler. Bütün çirkinlikler sizlerde.
  • Brother
   5 gün önce
   Ben bir anneyim ya sen kimsinki sozlerinle adadami kalmak amac burda adada sinsiligin saksakliginin bedelini adadan gidince goruceksin merak etme.
  • Ferit
   5 gün önce
   Biri şu yarışmacılara Survivorun performans yarışması olmadığını 1 ay boyunca anlatsın istiyorum. Anlamıyorlar. Her sene Acun bey açıklıyor yine anlamıyorlar. Survivor'da güzellikte, yakışıklılıkta, zeka , beceri, konuşmak da performans kadar önemli. Eğer performans yarışması olsaydı, Acun bey doldururdu oraya bütün sporcuları. Sema oturur kalırdı.

  Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

  Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin