Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Sema, Kıbrıs'a hangi isimle gitmek istiyor?

Kuzey Kıbrıs'taki büyük finale gitmeye hak kazanan Sema, bakın orada yanında kimin olmasını istiyor...
Video Tarihi: 17.06.2017
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 7
üye profil
Ademci 2 yıl önce
Helal olsun Sema size, el birliğiyle Adem'i şampiyon yaptınız.
gül 2 yıl önce
olan şeyleri konuşmaları değerlendirmeleri dedikodumu oluyor, niye işinize gelmiyor gerçeklerin dillendirilmesi, adem gibi mağduriyet yapmıyorlar ya onun içindir. kendiniz başarılı olsanız ve takım arkadaşınız hiç çaba göstermese sizde söylenirsiniz, konuşmayın yersiz yersiz
Survivor 2 yıl önce
Yüzüne söyleyemeyeceğin şeyleri arkasından söylediğinde, bunlar olan şeylerse dedikodu, eğer olmayan şeylerse iftiradır. Adem'in hiç çaba göstermediğini söylemek iftiradır mesela. Hem rakip ile hemde arkandaki kem gözlülerle mücadele etmek kolay iş değildir. Ama helal olsun.
Sorvi 2 yıl önce
Adem şampiyon olmak istiyorum demiş, onu eleştiriyorlar. Herşeyi kendilerinin hakkı görüyorlar. Dedikodu nasıl yapılır, öğrenin Serhat Akın'dan.
oooof yene dedi kodu 2 yıl önce
dedi koducular bir araya gelmis
Sorvivor. 2 yıl önce
Ogedaya zamanında neler söylediniz ama sizin karakteriniz bu, onu yanınıza çekerek sizden birini söylemesin diye kullanıyorsunuz (bu ogedayında işine geliyor) , ee tabi en büyük Şampiyonluk adayı Adem olduğu için siz hepiniz Adem tek.
yunus budak 2 yıl önce
sizin dediğin isteğiniz olmayacak gelmişiniz 4 kişi bir araya ademi konuşuyonuz adem şampiyon olamaya geldim demesi sizleri neden rahatsız eder anlamam ne diyecekti adem ben buraya şampiyon olmaya gelmedimmi diyecekti boşuna konuşun siz sema daha çok strese gireceksin şampiyon adem kılıççı