Sema, Kıbrıs'a hangi isimle gitmek istiyor?

  Kuzey Kıbrıs'taki büyük finale gitmeye hak kazanan Sema, bakın orada yanında kimin olmasını istiyor...

  Video Yorumları (7)

  500
  • Ademci
   4 gün önce
   Helal olsun Sema size, el birliğiyle Adem'i şampiyon yaptınız.
  • gül
   4 gün önce
   olan şeyleri konuşmaları değerlendirmeleri dedikodumu oluyor, niye işinize gelmiyor gerçeklerin dillendirilmesi, adem gibi mağduriyet yapmıyorlar ya onun içindir. kendiniz başarılı olsanız ve takım arkadaşınız hiç çaba göstermese sizde söylenirsiniz, konuşmayın yersiz yersiz
   • Survivor
    4 gün önce
    Yüzüne söyleyemeyeceğin şeyleri arkasından söylediğinde, bunlar olan şeylerse dedikodu, eğer olmayan şeylerse iftiradır. Adem'in hiç çaba göstermediğini söylemek iftiradır mesela. Hem rakip ile hemde arkandaki kem gözlülerle mücadele etmek kolay iş değildir. Ama helal olsun.
  • Sorvi
   5 gün önce
   Adem şampiyon olmak istiyorum demiş, onu eleştiriyorlar. Herşeyi kendilerinin hakkı görüyorlar. Dedikodu nasıl yapılır, öğrenin Serhat Akın'dan.
  • oooof yene dedi kodu
   5 gün önce
   dedi koducular bir araya gelmis
  • Sorvivor.
   5 gün önce
   Ogedaya zamanında neler söylediniz ama sizin karakteriniz bu, onu yanınıza çekerek sizden birini söylemesin diye kullanıyorsunuz (bu ogedayında işine geliyor) , ee tabi en büyük Şampiyonluk adayı Adem olduğu için siz hepiniz Adem tek.
  • yunus budak
   6 gün önce
   sizin dediğin isteğiniz olmayacak gelmişiniz 4 kişi bir araya ademi konuşuyonuz adem şampiyon olamaya geldim demesi sizleri neden rahatsız eder anlamam ne diyecekti adem ben buraya şampiyon olmaya gelmedimmi diyecekti boşuna konuşun siz sema daha çok strese gireceksin şampiyon adem kılıççı

  Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

  Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin