Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Sema merdivenlerden böyle düştü!

Sakatlığını yakın zaman önce atlatarak yeniden parkurlara dönen Ünlüler Takımı yarışmacısı Sema'nın peşini şanssızlıklar bırakmıyor.

Dokunulmazlık oyununda Elif'e karşı yarışan Sema, merdivenlerden düştü. Buna rağmen yarışı bırakmayan yarışmacı, oyuna kaldığı yerden devam etti. Yeniden hızlanan sema, hem oyunu tamamladı hem de puanı kazanan taraf oldu. 

Video Tarihi: 26.03.2017
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 8
üye profil
ela 1 yıl önce
ohh iyi oldu semaya insallah dhada kotu dusersin sinisi seni
Ahsen Alev 1 yıl önce
Sema ŞAMPİYONNNNNN!!!!!!!!!!
TUNGA 1 yıl önce
Tuğçe ve elif korkulu rüyanız SEMAAAA geldi kaçınnnn.Yokluğunda şımarmıştınız.şahika ve sabriyeyi dişinize göre bulup çiğniyordunuz.şimdi sakız siz olacaksınız, oldunuzda zaten.bravo muhteşem kadın SEMAAAAA
Semih Gümüş 1 yıl önce
Bu kadın kadar kendini beğenmiş bir yarışmacı gelmedi süreki insanları küçümsemenden bıktık artık
UltrAslan 1 yıl önce
Sema bravo sana.Bu ayakla oynadığın yetmezmış gibi düştün Ve devam ettin.Adem denilen herif örnek alsa keşke seni.Soğuğu ve yağmuru görünce karın ağrısı bahanesine sığındı.Boşsun adem boooşşş.puan durumunda Şampiyon dediğiniz adem neredee?? İlhan serhat Sema Furkan bunlar Kıbrıs'ı görür...
Nur fulya 1 yıl önce
Helal olsun buna rağmen savaşıp kazandırn
GERCEKLER 1 yıl önce
SERHAT yokken az sayida olmalarina ragmen ünlüler cokkkkk iyi gidiyor ,gelipde tekrar ortaligi karistirmasa iyi : )))ILHAN ve FURKAN yine bir planlar icinde ama gerek yok böyle seylere...SEMA zaten güler yüzlü ama iyi gazliyor yanindakileri ve kendi reklamini iyi yapiyor.PINAR konusunda kesinlikle iyi yüzlü,icten ice plan icinde...!
gul ucak 1 yıl önce
Mukemmel kadinn