Sema ve Şahika'nın arasındaki buzlar eriyecek mi?

  Survivor Panorama yorumcuları Ünlüler takımında aralarında problem olan Sema ve Şahika'nın buzları eritip eritemeyeceğini konuştu.

  Video Yorumları (6)

  500
  • asiye göral
   5 ay önce
   neden sürekli dedıkodu yapıyolar dger ınsaları kotuyuluorlar ben bunu yakıştıramıyorum sema bu adada kaldıgı surece şahıkanın uzerıne gelmeye devam edecek tabi dıger arkdaslarıda şahıkanın ustune gelıcek ve karalama yapıcaklar .
  • elif canturk
   5 ay önce
   şahıkanın aldıgı ödülleri oyunları sema alamıyor ,atışı çok zayıf sürekli bernaya karşı oyun alıyor oysaki sabrıye burda karşısına performans olarak yüksek sevıyedekı ınları alıyor ve bunlara ragmen kazandıgı bırçok oyun var ,sema burada nerde peki söylerısınız.
  • zeynep
   5 ay önce
   körü körüne destek mi? sabriye için konuşamam ama şahika yeterince elinden geleni yapıyor. bunu görmemek için kör olmak lazım
  • tuncay demir
   5 ay önce
   agzına saglık elif onu anlayacak kapastede ınsan sayısı az maalesef köru körune destek okadar
  • Elif LaRosa
   5 ay önce
   Surekli elestirilen dortlunun sahsi olarak kimseyle sorunu yok. Onlar sadece Sabriye ve Sahika tarafindan yeterince mucadele edilmediginden oyun kaybedilmesini kabullenemiyorlar. Ve cok da haklilar.
   • türkan
    5 ay önce
    pınar neden gitti o zaman yazık olmadı mı kendi içlerinden oy potansiyeline güvendikleri birini yazsalardı o zaman tıpkı Turabi ile Himi cemin yaptığı gibi ama o yürek maalesef fantastik 4 lüde yok hiç de olmayacak

  Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

  Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin