Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Sembol finali sonrası Ogeday'a övgü!

Sembol finali oyunu sonrası yarışmacılar bazı değerlendirmelerde bulunurken Adem, Gönüllüler takımı yarışmacısı Ogeday'ın parkurdaki performansını övdü.
Video Tarihi: 26.05.2017
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 6
üye profil
ayhan0629 2 yıl önce
adem ogedayı övene kadarrnkendi performansını artırrn
Ramazan 2 yıl önce
Adamlik budur iste adamsin rakip bile olsa hakkini teslim ediyorsun sampiyon
Sercan Kaya 2 yıl önce
Adem sen kondisyondan bahsedecek en son kişisin kaldı ki İlhan senden 10 küsur yaş büyük pes yani. 6 erkek var sıralamada 5.sin hala konuşuyorsun. Bu kendini başarılı zannediyor ya duydukça deliriyorum ya! Ayrıca Sema İlhan'a olan garezinin anlamını pek çözemedim sembolü kazanınca adam kendi gibi sevindi neredeyse sen arkasından salla dur...
Elif LaRosa 2 yıl önce
Adem takim arkadaslarina kondusyon calistirmak gerek diyor. Adem sen kendine bakar misin? Ne bir tane sembol alabildin ne de sana havadan verilen canlarla bir sey basarabildin. Kendin basarisizsin diye kendi takim arkadaslarinin arkasindan boyle mi konusman gerekir turinabol Adem??
garip bir derviş 2 yıl önce
ilk defa hiç tanımadığım birisinehergün yatıp kalkıp dua ediyor okuyorum bunu nasıl başardın adem buna vesile olan sensin duaları etmemi isteyende Allah seni gerçekten Allah çok sevmiş olmalı
Yazık oldu 2 yıl önce
Survivor başından beri Sema'nın rakipleri Ogeday'ın rakipleri ile bir olmadı hiçbir zaman. Ünlüler takımında 4 güçlü erkek yarışmacıyla hep tek başına mücadele ediyor. Ogeday o nedenle daha fazla hak ediyordu.