Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Semih, dokunulmazlığın ardından kendi takımını eleştirdi!

Gizem ve Semih, dokunulmazlık için kıyasıya savaşan Gönüllüleri eleştiri yağmuruna tuttu. Semih, bir hafta daha adada kalmak için dokunulmazlığa asılan isimlere demediğini bırakmadı.
Video Tarihi: 03.04.2016
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 5
üye profil
tugrul mert 3 yıl önce
Semih 1 - Atakan 7 / Serkay 8-Atakan 7 İstatistik bu,Semih dokunulazlıkta oynamaz,Kerimoğlu oynar ama bilerek kaybeder, neymiş?Semih dik duruyormuş,meydandan,Atakan'dan kaçmanın adı DİK DURUŞ olmuş hadi ordan.
Metin 3 yıl önce
Gizem Kerimoğlu başta çok iyi niyetliydi, güçlü rakipleri ona yönlendirip duruyorlardı. Aynı şeyi Semih' e yapamazlar, yarış öncesi ve sonrası onların sinir sistemleri ile öyle bir oynar ki yarışmada etapları şaşırırlar....O yüzden hadlerine doğru çekiliyorlar. Aferin Kerimoğlu, kim ne derse desin, çoğunluğa boyun eğmiyerek asil duruşun ne olduğunu gösterdin, anlamayana ....davul zurna az....
mustafa 3 yıl önce
abi ünlülerden Mehmet çok bağırmasın, ikincisi takımı satan insanlar boş bu insanlar herkesi her yerde satar...
AYSU 3 yıl önce
Ne performansın söz ediyorlar acaba Semih her oyunda önce ya Yunus ya Morgül der hiç Ataman'ı seçmiyor. Neden acaba .....
AYSU 3 yıl önce
Serkan Efekan İbrahim Zafer damla gizem Memiş onlar hep böyle oynuyorlar zaten . Semih bey sen hiç oyunlarda Atacan'ı seçmiyordu ondan dolayı oyun kazanıyosun.