Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Semih, Efecan'ın ismini unuttuğunu söyledi

Efecan'ın Survivor'a veda etmesinin yankıları adada sürüyor. Semih, 'Ben onun adını unuttum, ben unuttuysam Gönüllüler, Beyonce konseri ile birlikte kesin unutmuştur' diyerek göndermelerde bulundu.
Video Tarihi: 09.06.2016
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 2
üye profil
Deniz 3 yıl önce
Kesinlikle doğru, Efecan'ın gidişi gönüllülerin hiç umrunda değil. Serkay keyifle yaşamına devam ediyor. Tüm o ağlama krizleri demek ki kendisinin de gitme ihtimalindenmiş, Efecan'ın adı söylenir söylenmez rahatladı ve hiç de "en yakın arkadaşı" gitmiş gibi değil. Semih sadece 1 ay aynı adayı paylaştığı Yattara'yı daha çok andı. Ailece Semih'in yorumlarına çok gülüyoruz, umarım bir gün talk show gibi bir programda gündemi yorumlar.
gerçekci 3 yıl önce
Hızlı hırlıyı yolda bulurmuş.Çok güzel uyuyorsunuz .huyunuz,suyunuz aynı.kader sizi burada bir araya getirmiş ve bize survivor ın dışında iki rol model inceleme fırsatı verdi.mimikleriniz bile aynı oluyor bazen.Hayretle izliyoruz.Nasıl bir psikolojinin bu.Donkişot gibisiniz.olmayan düşmanlara karşı savaş veriyorsunuz.Hayat çok kısa değmez ,sakin olun.yormayın boşa kendinizHuzur diye bir kavram var.onu öğrenin.tavsiye ederim.