Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Semih'ten Ünlülere olay teklif!

Ünlüler takımının dokunulmazlık toplantısında Semih'i elemeye çıkarma düşüncesine Semih'ten beklenmeyen bir tepki verdi. Semih, herkesi finali taşıdığı takdirde, Kıbrıs finalinde kendisi dışındaki yarışmacıların, Survivor'dan çekilmesini teklif etti.
Video Tarihi: 23.04.2016
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 5
üye profil
ahmet göçmenoğlu 3 yıl önce
Semih çok doğru söylemiş, Bütün yareışmacılar çok uyanık, Hepsi Semihin oylarına sinir oluyorlar, Bütün yarışnacıların hedefi , Diğerlerini elemek, Ama semih bunu dürüstçe ifade edince kötü oluyor. Ne yapsın riyakarlık mı yapsın. Semihi kandıracaklarını sanıyorlar, senin SMS in fazla potaya sen gir diyor uyanıklar, bundan yararlanıp kendi kafalarını kurtaracaklar,Eeee! Oda oynamaz< o zaman niye bozuluyorsunuz.
Metin T. 3 yıl önce
Montaj güzel olmuş. Doğru bildiğini söyleyenin ikinci adası.Aslında Semih güçlü olana yanaşıp hançerlemek için fırsat kollasaydı, kısa vadede rahat ederdi.Arıza tanımlı kötülemeyle ( Atakan ) yada yere siluet çizip ; hüzünlü bakış, derinden son cümlelerle ( Gizem Memiç ) kişi kötü olmuyor.Kötülük izafi bir kavram.İyi, daha çok adalet, saygı, haksızlığa karşı cesarete yakın....Şimdi kim kötü ?
recep 3 yıl önce
helalllll semiiiiiih !! Belki orda yanlızsın ama burda tüm türkiye arkanda :D
only I 3 yıl önce
semihten iyisi yok
izmit reis 3 yıl önce
semih,atakan çakall ama sende kurtsun sen akıllı oynuyon kimseye yerdirmessin kendini sen şasmpiyonsun