Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Semih Ünlüler takımına alışabildi mi?

Acun Ilıcalı ada konseyinde Semih'e yeni takımına alışıp alışamadığını sordu. Semih, Ünlüler takımında mutlu olduğunu söyledi.
Video Tarihi: 20.04.2016
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 10
üye profil
ŞAMPİYON SEMİH ! 3 yıl önce
SEMİHHH 1.SEN OLACAKSIN!! ARKANA GÜVEN !! HİÇ UMURSAMA HİÇ BİRŞEYİ ! UMURSAMA ŞU SERKAY,EFECAN,İBRAHİM,MEMİÇ,DAMLA HİÇ UMURSAMA BUNLARI ONLAR SURVİVOR'DAN ELENİNCE ÖĞRENECEKLER KİMİNLE OYNADIKLARINI ! ONLAR SADECE GEREKSİZ TİPLER ! BUNU SENDE BİLİYORSUN ! ONLARA EN İYİ CEVABI ' SURVİVOR'UN ŞAMPİYONU ' OLARAK VERECEKSİN !!! SEN O TATLI CANINI SAKIN SIKMA ! BİZ HEPİMİZ ARKANDAYIZ SENİN ! ' ŞAMPİYON SEMİH ' !!!!!!!
merve mutlu 3 yıl önce
semihi git artık senin yüzünden survıvor izleyemiyorumm
FgnGkcy 3 yıl önce
Semih sadece konuşuyorsun, biraz da oyun alsan iyi olur, yasladın sırtını ohh yemekleri yiyorsun.. Elini taşın altına koyma zamanı. Burası diğer takımına benzemezz... Oradakiler pısırıktı, ama Ünlüler değilllll (!)...
kerim eroğlu 3 yıl önce
semih öztürk adamsın
ferti 3 yıl önce
Davranışını hareketini sevmeye bilirsin ama Beni hayran bırakan tarafı mert oluşu içindeki neyse dışında bir olan dalavere oyunlar içine girmeyip açık düşüncesini net ifade etmekten çekinmeyen kuralına ve doğasına göre olması gerektiği gibi yarışan bir insan.Bu özellik adada gizem ve Tuğba da var.
adnan 3 yıl önce
semihin gerçek yüzü ortaya çıktı. bakın sadece yunus ve mehmet ile oyun oynuyordu. ve ancak öle kazanıyordu. Arkadaşlar lütfen siz semihin oyununa gelmeyin. gerçek yüzünü göremiyorsunuz.
atanas qnew 3 yıl önce
adamsin abi hep boyle devam et kendine ayit bir durusun oldugu kesin
islak can 3 yıl önce
helal reis #fc semih
berfu can 3 yıl önce
Semih herkese alışır, neticede gönüllüler takımının şu anki taşkınlıkları ortada. Ünlüler takımı da onların ne olduğunu anladı.
hakan şut 3 yıl önce
adamsın semıh bır ızledım senı ogunden berı survivor dan kopamadım helal sana