Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Serkay'ın dikalifiye olmasını mı istiyorlar?

Gizem Kerimoğlu katıldığı Survivor Panorama programında dün akşam Semih ve Serkay'ın tartışması esnasında Serkay'ın takım arkadaşlarının Serkay'ın diskalifiye olmasını istedikleri için tartışma esnasında Semih ve Serkay'ın yanına gelip tartışmayı bile bile ayırmadıklarını iddia ettiler.
Video Tarihi: 24.05.2016
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 8
üye profil
Mehmet . 2 yıl önce
Bu gönülsüz gönüllülerden her şey beklenir.
Zehra zekai 2 yıl önce
Yuh artık gizeme Onu zaten Semih kör etmiş.
Ssna 2 yıl önce
Bence semih haksiz
Mehmet ünal 2 yıl önce
Semih Nasıl bir insansın
abdi keles 2 yıl önce
Serkay kadar dedikoducu bir insan gormedim.Adam resmen gicik.
vedat demir 2 yıl önce
semih yüzün de nur yok gizem ne gurur var ne nur var ve bu insanlar burada hergün ekranda zekamızla dalga geçiyor yazık bizlere.
oya kucukkockaya 2 yıl önce
Serkay in son hareketlerinden sonra en azindan oyun oynamama cezasi almasi gerekmez miydi...her seferinde aclik vb.nedenlerin arkasin a siginiyorlar..cok kez gonuller ekibinden ozellikle serkaydan kisisel agir hakaretler gelmistir ve yapilan uyarilar yetersizdir.ceza verilmeliydi...semih ozturkcu degilim haksiz davranislari dile getirmeye calistim...
Onur kahraman 2 yıl önce
Bence diskalifiye olmasını falan istemiyolar.aslında serkayı seviyorum fakat dün akşam kabahatlıydı, bir gün önce adamın arkasından bayrağı sallarsan o adamda fırsatını bulduğunda bu olayı yapar.sallamıcan bayrağı serkaycım adama zemin neden yaratıyorsunki, sen efendi düzgün ve izmirli bir adamsın.kurnaz olcan semih'in kurduğu mayınlara basmıcan, olayı toparlamak gerekirse dün akşam resmen serkay kabahıtlıydı benim nazarımda.