Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Serkay ve Semih'in dans polemiği!

Serkay, daha önce kendilerine 'benimle vals yapamazsınız' diyen Semih'e ada konseyinde yanıt verdi.
Video Tarihi: 11.04.2016
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 15
üye profil
semihçi 3 yıl önce
survivorın finalinde herkes görecek" semihin" nasıl" şampiyon" olduğunu
ali 3 yıl önce
semih artık gitsin saçma sapan polemiklerinden bıktık artık
isminur ünalll 3 yıl önce
bence semih ve gizem gerçekten ihanettt ediyor ama semih biraz daha ılımlı olacakken gizem kerimoğlu bunu engelliyor cünkü gitme korkusu varr semih seni asla kıbrısa taşıyamayacak 2 hafta kalmaz zaten elenirsin semih ilk kendini taşısın serkay efecan damla varken sıra gelirmi bilemem halkımızada sesleniyorum bizim dünyamızda ihanetçilere yer yok ihanet edenleri bu kadar desteklemeyin çünkü ihanet hırsları artıyor ve o yolda gidiyorlar.. YANLIŞ YOL!!!
hahahahahah 3 yıl önce
Semih Amcanızın elini öpün o size inanın ki büyüklüğünü gösterecektir
Alp Yıldırım 3 yıl önce
Semih arkandayız
Semih Fan 3 yıl önce
serkaççççççççç efecikkkkkk memüççççççççç damlatırrrrrtttttttt oburrrrrahimmmm zafffverr Good Bye
Semih Reis 3 yıl önce
Dominik Fatihi Semih Öztürk sonuna kadar arkandayız.
Semih Öztürk Fan 3 yıl önce
serkay durup durup ne diye Semih Öztürk 'e laf atıyor. Tamam bu durum çekememezlik psikolojisinden kaynaklanıyor da olabilir lakin hiç hoş bir durum değil ama eminim ki serkay ve yaverleri kaybetseler idi bu cesareti Semih Reis 'e karşı gösteremeyeceklerdi.
Survivorcu 3 yıl önce
Semih çok uyanık yenemeyeceğini bildiği Atakan ve Yattara ile yarışmıyor yenebileceği kişilerle yarışıyor sonrada oyun performansından bahsediyor.Atakanı yen ondan sonra konuş
TUBA 3 yıl önce
ne olursa olsun semihten daha samimi en azından sonuçta öyle yada böyle bir kişi kazanacak ve bu esnada bazı tartışmalar yaşanacak çünkü herkes birbirine rakip semihin gizemi yanında tutma nedeni onu kolaylıkla eleye bileyecek olmasıdır. gizem neyine güveniyor da havalara giriyor anlam veremiyorum .birde semih güçlüyüm güçlüyüm diyor kaç haftadır. dokunulmazlıkta göremiyoruz
ahmet göçmenoğlu 3 yıl önce
Serkay ve candan arkadaşları kazanınca kahraman,kaybedince: şansızlık canım!
Acun 3 yıl önce
Serkay diye bir yarışmacı var, adam gibi adam, yalanı yok, fırıldaklığı yok, yol arkadaşını satmıyor, başarısız olan arkadaşlarıyla tartışmıyor,küsmüyor,sitem etmiyor, koçlar gibi yarışıyor, mert ve dürüst, semihin zırvalarına sadece o cevap verebiliyor, semiz bizim ismimizi yazmasın diye cevap veremiyor diğerleri. Serkayı takip edin,göreceksiniz
Acunn 3 yıl önce
Sen yarışmayı nasıl izliyorsun birader...Daha Atakan'la oyuna çıkmadan sallamaya başlıyor sırf kaybederse Zafer'i rahat şutlamak için...Yok satmıyormuş...Gülerim sana...!!!
ali 3 yıl önce
kardaş yalan söyleme adam dün zafer le atakan yarışa çıkmadan kaybedecek diye zafer in üstüne oynamaya başladı allah tan çocuk kazandı da garibana laf söyleyemedi.
Mehmet Senol 3 yıl önce
Bunları yazarken Nihal ile yaşanılanları görmezden geliyorsun sanırım . Nihal başarısız olduğunda Nihal ile ciddi tartışmaları var . Semih varken Nihal'i göndermekle Nihal'i satmış olmuyorlar mı ? . Bir de bugün zafer oyuna çıkarken arkasından dinlemiyor diye sitem ediyordu Zafer sayı aldığında birden söylediklerini unutuverdi .