Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Serkay yemeklerini Semih ve Gizem ile paylaşacak mı?

Sürekli avcılık yeteneklerinden bahseden Serkay, birleşmeye kadar Semih ve Gizem'le yemeğini paylaşabileceğini söyledi.

Sürekli avcılık  yeteneklerinden bahseden Serkay, birleşmeye kadar Semih ve Gizem'le yemeğini paylaşabileceğini söyledi.

Video Tarihi: 25.03.2016
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 10
üye profil
murat cengiz 3 yıl önce
onların önüne atarıım mı ne kadar saygısız bir çocuk 80 milyon kişinin karşısında olduğunu unutuyor sanırım
Selçuk Jack / Kıbrıs 3 yıl önce
Sonuç olarak nimet hakkında sevmediği biri için bile olsa atarız gibi konuşması neden serkayın değilde semihin birinci olduğunun bi göstergesi. Ameliyatlar yakında başlayacak rahat olalım.
Ege Han 3 yıl önce
Serkay;tuttuklarımızdan biraz Semih ve gizem'in önüne atarız derken resmen hakaret etmektedir.
Ege Han 3 yıl önce
Gönüllüler adasında Semih dışındaki erkeklerin bilgi ve akılları tam bir ibretlik!Güya balık avlamaktan bahsediyorlar ama,bir ağın çalışma prensibini bilmiyorlar.
Soner Mahiroğlu 3 yıl önce
Gönüllüler adasında,Semih'in zekası ile diğer erkeklerin zekası karşılaştırıldığında ortaya içler acısı bir tablo çıkıyor!(Orantısız güç).Sözüm ona ,''balık avlama ustası(!)'' diye öne atılanların uygulamaları çok komik!Sanırım Semih,diğer erkeklerle ''Kedinin fareyle oynaması '' gibi oynayacak.
Mine Çetin 3 yıl önce
Gönüllüler adasında Serkay'ın '' Birşeyler tutarsak,Semih ve Gizem'in önüne atarız'' demesi çok çirkin.Zaten şimdiye kadar tutulan balıklardan bu iki kişiye hiçbir zaman ikram teklifi yapılmadı.Bencillik ile ilgili tez hazırlamak isteyen olursa ''Survivor,Gönüllüler adası '' nı izlemesini öneriyorum.
Recep 3 yıl önce
Sen atmaya çok alışmışsın :D senide zamanı gelince semih atacak ordan ah yavrum ah :D
Koray Öztürk 3 yıl önce
Bu tip bir üsluba neden göz yumuluyor? "Yemeğini yerden yalarsın" da aynı şekilde uyarısız kalmıştı. Hayır, yarışmanın kurallarına ters değil mi? Belli bir gıda tüm yarışmacılar için paylaştırılıyor. Ağ gibi bir ödül tüm yarışmacılar tarafından kazanılıyor. Bir yarışmacının ısrarla ve çok kötü bir üslupla bunu göz ardı etmesi bir uyarıyı hak etmiyor mu?
Hakan ERTUNÇ 3 yıl önce
Serkay yemeğini paylaşabileceğini söylemiyor; birşeyler yakalarsak önlerine atarız(!) diyor.Daha önce de Semih'e 'yemeğini yere dökerim; oradan yalarsın' demişti.. Yani dolaylı yollardan resmen 'hayvan' diyor!! Berna, Sahra'nın dizine vurdu diye diskalifiye olmuştu.Milyonların gözü önünde ikidir 'hayvan' iması yapan Serkay'ın kesinlikle diskalifiye olması gerekir.. Salı konseyin takipçisiyim.Gerekirse yarışmayla ilgili Savcılığa suç duyurusunda bulunacağım.
murat 3 yıl önce
şimdiye kadar yakaladiklarindan attınmı yok ....sanki senin tutcagın ıkı balıga tenezul edıcekler :)