Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Serkay'dan o isimlere 'Truva atı' benzetmesi!

Dokunulmazlık oyunlarındaki isteksiz tavırlarıyla dikkat çeken Semih ve Gizem, Serkay tarafından Truva atına benzetildi.

Dokunulmazlık oyunlarındaki isteksiz tavırlarıyla dikkat çeken Semih ve Gizem, Serkay tarafından Truva atına benzetildi.

Video Tarihi: 21.03.2016
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 12
üye profil
ramazan 3 yıl önce
serkaç anca çene ve kin,başka bişeyin yok
yasin mgl 3 yıl önce
adammısın sen efemine ve sen erkeiğin efemisesisiniz
Akın Kuş 3 yıl önce
Semihin fenomen olmak için yapmayacağı iş yoktur.Peşine taktığı ütopyadaki koyun sürüsü bakalım ne kadar ve nereye kadar onu bir yere getirebilecek. Göreceğiz....
Narin 3 yıl önce
Ege Han bey; Turuva değil Truva. Ayrıca o kadar komik söylemleriniz varki 'sizin aleyhinize çalışacağız' erdemliğini gösterdi diyosunuzda Semihin sizi saf yerine koyduğunu görmüyorsunuz galiba. Oyun kaybetmek için çalışıyor Survivor kendi takımındaki herkes gitsin ben kalayım deme yerimi? Beğenmediğim Turabi bile parası olmayan bana sms atmasın mahcup oluyorum derken Semih her hafta dok. kaybedelim benim saf fanlarım bana oy atıyor zaten diyor.
Ege Han 3 yıl önce
murat annıkızıl;bilgelik ve türkçe damlayan şu kavyenizden ''erdem'' kelimesi hakkındaki açıklamalarınızı tez zamanda bekliyoruz.Lütfen!
Ege Han 3 yıl önce
Sayın ''Narin'';Önce ''Truva''kelimesinin yazılışı hakkındaki uyarınız için teşekkür ederim.Keşke şu ''Erdemli''kelimesi ile ilgili açıklayıcı bilgilerinizden de daha fazla yararlanabilseydik!Klavyenizden Türkçe akıyor maaşallah!Bilmek de ''Erdemliliktir.''
Sefa 3 yıl önce
Serkay cok yapmacik konusuyorsun icten konusmadigin belli yalalnlarinla nereye kadar gideceksin bakalim.
maho aga 3 yıl önce
Yavşaklar sürüsü kaç gündür yumuşak yatakta tavuk gibi yatıyorsunuz sonrasında semih suçlu hadi beee yürü gerzek çeneler topluluğu.saygısız dinazor sürüleri sizde.
Ege Han 3 yıl önce
Serkay'ın ''Turuva atı ve hainlik'' kavramları hakkında bilgisi olmadığı belli.Bu kavramlar ancak kendi içindeki kişilerin gizli saklı yapmış oldukları eylemlerdir.Oysa onlar,açık bir şekilde ''sizin aleyhineze çalışacağız'' diyebilme erdemliğini gösterebilmektedirler.
Ege Han 3 yıl önce
Sayın,''murat annıkızıl 6 gün önce''Erdemlik'' demek; doğruluk,dürüstlük gibi niteliklerin genel adıdır.Öğren!Çünkü bilgi insanı erdemli yapar
murat annıkızıl 3 yıl önce
erdemlikmi önce erdem kelimesin anlamını öğren erdemlik kim bunlar kim
murat 3 yıl önce
hic inandirici deilsin