Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

SMS oylaması birincisi belli oldu!

Survivor 2016'da gergin bir konsey daha geride kaldı. Acun Ilıcalı, SMS oylamasında birinci olan ismi açıkladı. SMS oylamasında birinci olan yarışmacı Yattara oldu.

Survivor 2016'da gergin bir konsey daha geride kaldı. Acun Ilıcalı, SMS oylamasında birinci olan ismi açıkladı. SMS oylamasında birinci olan yarışmacı Yattara oldu.

Video Tarihi: 22.03.2016
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 17
üye profil
Erdal Aydoğan 3 yıl önce
Gazeteciye göre haber ; Bir köpeğin adamı ısırması değil , Adamın köpeği ısırmasıymış. Yani Semih ve Gizem K. nın kötü örnek oluşturmadığına inanmayan var mı ? Survivor yarışmadan çok magazine dönmüş , gerçek yarışmadan uzaklaşıyor. Reyting için kötüye fazla söz hakkı ver , malzeme çok çıksın yanlış. Bu kafayla ,bu zor zamanda , kötü yü öne çıkarmak son derece yanlış .
Sami Karadeniz 3 yıl önce
Takımın dokunulmazlık yarışlarında böyle tavır takan semih ve kerimoğlu insanlara kötü örnek oluyorlar. Rekabet olur amma , hainlik olmaz. Ayrıca semih' e konseyde bu kadar konuşma hakkı da bana göre hatalı.
Ali Müs 3 yıl önce
Bence Atakan Gibi Savaşan Yok Ünlülerde Çok İYİ VE HAK EDİYOR
samir mustafayev 3 yıl önce
ben sadce mehmeti hiç sevmyorum boş boşna bağryor ne bılım çok soğuk kanlı gelyor türkçde hiç güzel konşamyor bu nerlı ya sankı yabancı ben de yabancyım
Ağır Abi 3 yıl önce
Körler Sağırlar birbirini ağırlar. İnternette Semih (Reis) diye yazanlar gördüm. Benim bildiğim bir tane Reis var. O kişi de Cumhur Reis. Semih yarışmada Türk halkının anatomisini yaşatıyor.
ARDA ARMAN ALKAN 3 yıl önce
SEMİH KENDİNE GELDİ YARIŞMALARDADA GÜÇLÜ.SADECE COK KONUŞUYOR AYNI ŞEYLERİ.DİYER YARIŞMACILAR ADAYA GELMEDEN PLAN YEPIB SEMİHİ DIŞLAMAK İŞTEDİLER.HALKDA DAYANAMADI ŞEMİHİ BİRİNCİ YAPTI.AMA DESTEKLEYECEK AĞIRLIKDA YARIŞMACI BULAMIYORUM ŞU AN
zeynep armağan 3 yıl önce
semih çok kötü niyetlisin,sen geçen haftada oynamadın ama dokunulmazlığı gönüllüler aldı bu hafta oyun kaybetmeleri senin oynamadığın için değil yani
suna eren 3 yıl önce
acun semih yüzünden tv8 izlemeyeceğim gönüllülere yazık deilmi ve benim gibi semih yüzünden tv8 izlemeyecek
ali 3 yıl önce
donek yattara nagihani yazamam demisti ne oldu
erdal 3 yıl önce
semih sevenler size söylüyorum ne zamandan beri hainden adam çıktı herif hain be takımını sattı daha ne yapacak
AVATAR TEAM 3 yıl önce
ŞU GÖNÜLLÜLERE YATAK 10 GÜNLÜĞÜNE VERİLMİŞTİ.13 GÜN OLDU HALA ALINMADI.BU HATANIN BİR AN ÖNCE TELAFİ EDİLMESİNİ İSTİYORUZ.HAKSIZ REKABETE HAYIR.
Narin 3 yıl önce
Yattara sen çok iyi birisin Rabbim gönlüne göre versin :)
şeyda 3 yıl önce
yattara birinci olmana çok sevindim atakanı ve yattarayı destekliyorum işllah son ikiye siz ikiniz kalırsınız
sebo 3 yıl önce
takım arkadaşlarını satan gizem ve semihi halen orada tutan kişiler oylamada da oyunlar oynanır diye düşünüyorum
Adomado 3 yıl önce
Semih ve Gizem, bunlar nasıl yarışmacı. Bu yarışmacılar diskalifiye edilmeliler.
Şelçuk 3 yıl önce
gecen gun turk asıllı arkadaslardan 1 kısı yemek duası yaparken onu ızleyerek sadece onun ellerını mevlama acması benı gururlandırdı sen adamsın YATTARA ve bunun odulude haftanın bırıncısı oldun. acun sana oy kullandı..
AZE -- BOY 3 yıl önce
Yattara cok guzel kalli yariwmaci,, Atakan kotu niyyetli,,,, Inwallah Yattara Sampiyon Olur,,,,,, AZERBAYCANDAN SEVGILER