Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

SMS oylaması sonuçları konseyi karıştırdı! O da bir ismi elemeye çıkaracak...

SMS oylaması birincisinin Tuğba Özay olmasının ardından Tuğba Özay'ın eleme adaylığı düşmüş oldu. SMS oylamasında ikinci olan Ezgi de bir isim söyleyecek.
Video Tarihi: 12.04.2016
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 14
üye profil
Elsen 3 yıl önce
Ozgur ! Yilmaz Morgul yaptirandi kendisini 1 ci yaptirardi. Demekki Tugbanin durusunu survivor izleyicileri sevir. Tugba1-ci olmaga layik biri. 1-ci olmak ucun sporcu olmak lazimmi ?
avatar team 3 yıl önce
nur tuğba denen kadın panoramada resmen taraf tutuyor.nihal ATAKAN için şampiyon olacak diyor,nur tuğba hemen sözünü kesip ,o hiç belli olmaz,karakterler değişebilir,filan gibi şeyler söylüyor.ATAKAN için nezaman iyi şeyler söylense kadın araya girip lafı değiştiriyor.Nur Tuğba'da anti atakancı olmuş.neden acaba !yukarıdakilerden öyle emir aldığı için mi?
tugrul mert 3 yıl önce
Nagi'nin çevirdiği entrika ve söylediği yalanlara gelen tepki oyları Tuğba'ya gitmiş.
mehmedi gönen 3 yıl önce
semihin mesleği tiyatro sağolsun survior bize tiyatro oynatıyor.tuba birinci ezgi 2 ci ne ala oylama.darısı reytinglerin başına
BAKİ 3 yıl önce
NAGİHAN IN BÜTÜN YALANLARINA RAĞMEN,HERKES ONA İNANMAYI SEÇİYOR,ÇÜNKÜ ATAKAN IN ŞAMPİYON OLACAĞINA EMİNLER,KARALAMA FIRSATINI DEĞERLENDİRİYORLAR
TUĞÇE BALTACI 3 yıl önce
MORGÜL VE TUĞBA GERÇEK,GERİSİ YALAN.HA BİR DE HAS ADAM (ACUN BEY) SİZİN HER PROGRAMINIZI TAKİP EDİYORUZ.SURVIVOR İZLEMEKTEN EVDE İŞ YAPAMIYORUM.REKLAM ARASINDA BULAŞIK YIKIYORUM MESELA:)CİDDEN SURVIVOR HASTASIYIM.ACUN BEY SİZİ DE ÇOK SEVİYORUM.ÇOK ADİL VE HAKKANİYETLİ BİR İNSANSINIZ.PARA HER ADAMA YAKIŞMAZ,AMA PARA DA SİZİ BOZMADI.HERZAMAN MÜTEVAZİSİNİZ.
volkan batur 3 yıl önce
Atakanın ki çocukca hareketler. Konuşmamak selam vermemek ne demek abi. Düşmanca tavırlar dışlamalar neden.Ayrıca Tuğba özaydan veya yunustan bu kadar büyük nefret etmenizin sebebi ne! bunlar büyük ve yüz kızartıcı suçlarmı işlediler. Gereksiz ve haddinden fazla düşmanlık ve dışlamalar yapılıyor. Buradan nasıl göründüklerinin farkında değiller.Bu durumun ters tepeceğini söylemiştim.Ve halkta reaksiyon oluşturup Tuğba özayı birinci yaptırdılar.
Edi 3 yıl önce
Tuğba, düzgün ve örnek duruşunlaa yürüüü kıbrısa doğruuu desteklerim seninle
özgür 3 yıl önce
yılmaz morgül dışardan attırdığı milyon mesajla tuğbayı birinci yaptırdı. yoksa tubanın birinci falan olacağı yok
Merih 3 yıl önce
Aynı şeyi düşündük. Ezgi de Atakan kolye alınca onun taraftarları Ezgi'ye attı.
HAKAN DİZDAR 3 yıl önce
ACUN BEY ;EĞER SURVIVOR BİR ŞAMPİYON ÇIKARACAKSA ,DOĞRU ÇİZGİSİNDEN AYRILMAYAN ATAKAN BUNU EN ÇOK HAKEDENDİR.ATAKAN FAN SAYFALARINA GİRİP OKURSANIZ ,ATAKAN'A YAPILANLARLA İLGİLİ TEPKİLERİ NET GÖRÜRSÜNÜZ.EĞER TARAFLI OYUN SEÇİMLERİNİZ VE TARAFLI KARALAMALARINIZ SÜRERSE ,ONBİNLERCE ATAKAN FANI İZLEYİCİYİ KAYBEDECEKSİNİZ.PARLATMAYA ÇALIŞTIĞINIZ SERKAY İNSANLIK BAKIMINDAN ATAKAN'IN TIRNAĞI BİLE OLAMAZ.
HAKAN DİZDAR 3 yıl önce
ACUN BEY ;SANKİ ATAKAN KIBRIS'A GİTSE BİLE ONU ŞAMPİYON YAPMAYACAĞINIZ GİBİ BİR KANI VAR HALK ARASINDA...EĞER ONUN ÜSTÜNE KARALAMA YAYINLARINI SÜRDÜRÜR VE FİNAL SEMBOLÜ OYUNUNU ATAKAN'IN EN BAŞARISIZ OLDUĞU SAPAN OYUNUNU SEÇERSENİZ ,SOSYAL MEDYADA ÖRGÜTLENİP ,BİR DAHA SURVIVOR İZLEMEYİZ.
HAKAN DİZDAR 3 yıl önce
ACUN BEY;FİNAL SEMBOL OYUNUNU,AÇIK ARA GÖNÜLLÜLERİN KAZANDIĞI, SAPAN OYUNUNA ÇEVİRECEKMİŞSİNİZ.UMARIZ BÖYLE OLMAZ ,ÇÜNKÜ BU ADİL DEĞİL.ZATEN SON ZAMANLARDA ATAKAN ÜZERİNE OYNANAN OYUNLARIN FARKINDAYDIK.İNANIN ARTIK YARIŞMACILARA EŞİT BAKTIĞINIZDAN EMİN DEĞİLİZ.BİZ SURVIVOR'U BOŞUNA İZLİYORUZ.SANKİ SERKAY ÖN PLANA ÇIKARILMAYA ÇALIŞILIYOR.ATAKAN'IN ŞAMPİYON OLMASINI BEKLİYORDUK HALBUKİ
Haydar akan 3 yıl önce
Yaşım 54 ben survivor türkiye tarihinin gelmiş geçmiş en iyi yarışmacısının (erkeklerde dahil) Nagihan olduğunu düşünüyorum.SMS oylarının bu kadar düşük olmasını da TV8 de yayınlanan survivo panorama ve aramızda kalmasın programlarında sürekli Nagihan üzerinden program yapılmasına bağlıyorum