Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Survivor 2016'ya veda eden isim belli oldu! (30/03/2016)

Survivor 2016'da yarışmaya veda eden isim belli oldu. Gönüllüler takımında yer alan Nihal, Survivor'dan elendi.

Survivor 2016'da yarışmaya veda eden isim belli oldu. Gönüllüler takımında yer alan Nihal, Survivor'dan elendi.

Video Tarihi: 31.03.2016
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 36
üye profil
Serpil Kan 3 yıl önce
Bu semih taraftari sayfadan yaziyorlar hadi gidip yazalim videolara diyee saniyorlar herkes semihi tutuyorr burasi utopya degil yatan adama sampiyonluk vermezler semih finali bile goremezz gormemelide..Atakan savasci zeki akilli en duzgun karekterli o gerisi yalan dolan ..
Sema Arslan 3 yıl önce
semih nasılda dizine vuruyo bir yandan da damlanun bakışa bakk her zaman SEMİHH
arzu 3 yıl önce
atakan kişisel olarak gördüğüm en tehlikeli ve saygısızı
Emirhan Kaynar 3 yıl önce
semih ile uğraşmayın
Nazlı Işık 3 yıl önce
Sanırım aklınızı oynatmışsınız
ELNUR 3 yıl önce
SEMIH SEN YEKSEN
nur 3 yıl önce
Ülle eldeen gidiyor, siz neyin peşindesiniz!!!!
mehmet talu 3 yıl önce
Bu adamı ortalığı gersin diye mi Survivor'a aldınız.Seyrederken bile insanı geriyor.Tahammül edenleri tebrik ederim. Oy verenleri anlamakta zorluk çekiyorum.
Samet Bayrak 3 yıl önce
SEMİH ÖZTÜRKE İTAAT EDECEKSİNİZ
Sever GEÇER 3 yıl önce
Semih Nihal in gitmesini istemiyordu bence o yüzden oy potansiyeli daha düşük Gizemi söledi Nihali gönderecekti ama biraz daha kalsın istiyodu neyse darısı Efecan la Serkaya Kaç hafta daha kaçabilceniz bakım :D
Ahmet Semihçiyiz 3 yıl önce
semihle ugrasmamayı ogrenin
yasin ateş 3 yıl önce
Turabi geçen yıl gerçekten üstün bir performans gösterdi ama insanlara karşı hep hakaret ve aşağılamaktan başka bir şey yapmadı onu ülkemin insanı şampiyon yaptı bu yıl da semih denen kişilikten yoksun performansı olmayan ihanet ve fesatlığı kendine misyon yapan semihi ülkemin insanı birinci yapıyor gerçekten üzücü böyle insanlar bu ülkede nasıl bu kadar seviliyor anlamış değilim
AYSU 3 yıl önce
SERKAY TAKIMINIZ İÇİN DOĞRU KARAR VEREREK NİHAL DEDİNİZ. DOKUNULMAZLIK OYUNLARINDA NİHAL SİZE ÇOK PUAN KAYBETTİRİYORDU. SEMİH DOKUNUZMAZLIK BENİM İÇİN ÖNEMLİ DEĞİL KAYBEDİLSİN Kİ HEPİNİZ TEKER TEKER GİDİN DEDİ. O YÜZDEN NİHALİN GİTMESİ DOĞRU KARAR.
SerkaN Saraç 3 yıl önce
Üstüne dokunulmazlık oynamadıklarından, nihalin üzerinden karşıya gidecek sayıda yok artık, yani ünlülerin dokunulmazlık kazanması iyice zorlaştı. Bundan dolayı sevmediği kişileri de eleyemeyecek. Yani hi. bir şey semihin kontrolünde değil. Bu da onu çıldırtıyor.
SerkaN Saraç 3 yıl önce
Semihin nihalin ismi açıklandığı andaki kızgın surat ifadesi ve yumruğunu dizine vurmasını farkeden? Sebebi ikidir eleme oluyor ve onun istediği kişi adan gitmiyorda başkası gidiyor. Yani olanlar onun kontrolünde değil ve çıldırıyor. Diğer bi sebep nihalin başarısızlığında nemalanamayacak artık. Nihal üzerinden bi kaos ortamı yaratıyordu, artık bu yok.
kutsal akçalı 3 yıl önce
acun a ve yarışmalarına semih karakterinde birinin olması yakışmıyor.
kenan nizam 3 yıl önce
resmen nihali sattilar bunlar semih bunlara haddini bildiriyor
damla-fan 3 yıl önce
nihayetttttttttt gitti
sema demirok 3 yıl önce
her yaştan seyircinin keyifle seyrettiği bir proğramda takım olmayı bilmeyen,arkadaşlıktan anlamayan,kişilere lakap takıp onlarla dalga geçen,gereksiz aşırı özgüveni olan kişileri neden kahraman gibi gösteriyorsunuz merak ediyorum.bir anne olarak seretme yasağı koymak yerine; çocuğumla keyifle heyecanla beraber seyretmek isterdim.yıllardır medya içinde olduğunuzu düşünerek bu konuda gerekli uyarıları yapıcağınızı düşünüyorum çünkü size yakışan bu.
sadullah jobs 3 yıl önce
takımlar arası denge tamamen kayboldu. barcelona - güngören belediyespor maçına döndü. artık oyunların galibi bilinir hale geldi. buna bi çözüm bulunsun. ya da adalar erken birleşsin. ve ya serkay ya da ibrahim ünlüler takımına geçsin. yılmaz gönüllülere geçsin felan yani.
Kerem ARSLAN 3 yıl önce
Nihal zayıf halkaydı. Takımının başarısı sayesinde bu kadar süre adada kalabildi.
Umut Koç 3 yıl önce
Serkay ,nihal ve gizemden sonra en zayıf halkanın semih olduğunu ondan gizemle nihali elemeye çıkardıklarını haftayada takımı düşündükleri için semihi yazacaklarını söylüyor halbuki ilk hafta semihi yazmıştı kendiyle çelişiyor bunu herkes gördü semihten korktuğu bariz belli
sezer karah 3 yıl önce
haydi semih göster şu küstah bebelere gününü sonuna kadar arkandayız
Süleyman Şen 3 yıl önce
Nihalin gitmesi hiç iyi olmadı semihin tüm planlar değişti Damla gitmeliydi FOREVER SEMİH!!!
hekim polat 3 yıl önce
nihal zaten zarar dı hep masraf o kadar yemek boşa gidiyordu elenmesi de iyi oldu
zeliha kanat 3 yıl önce
sonuna kadar semihh
Erhan Uyar 3 yıl önce
survivor tarihinin en kötü yarışmacısı Nihal.Survivorun kralı Semih Öztürktür!
kadir çelik 3 yıl önce
Sayın acun medya, maalesef bu sene yapılan survivor' un adil olmadığını düşünüyorum. Çünkü daha önceden bir yarışmanıza katılan ve belli bir hayran kitlesi ve oy potansiyeli olan birini buraya yarışmacı olarak seçmişsiniz. bu diğer yarışmacılar için hiç adil olmamıştır. ve bu şahıs buna güvenerek burda "yolum uzun" şeklinde yorumlar yapıp, dokunulmazlık oyunlarında oynamayarak ihanet içinde olabiliyor.
nihalfan 3 yıl önce
damlanin yaptihi cok ayip nihal daha kucuk bir kiz tamam performansi kotu olabilir ama damla iki yuzlu buyle aylinide gunderdi
Ahmet Cengiz 3 yıl önce
Semih çok rahat Kuzey kıbrıs finallerine gider.Adamda özgüven tavan yapmış herkese sallıyor Serkay dışındakiler haklı olarak başa çıkamayacaklarını anlayınca artık susmayı tercih ediyorlar Serkayda boşuna milletin gözüne girmek için kendini paralayıp duruyor ama yakında semih onuda gönderir
İlbey 3 yıl önce
Semih i tutmuyorum açıkçası hiçte sevmiyorum ama haklısın
Hatice Güven 3 yıl önce
Gönüllüler adasının en zeki en yürekli kızıydı Nihal.Keşke yanlış kişilerin tarafında olmasaydı.
Hasan Aktaş 3 yıl önce
Sanırım biz farklı survivor'ı izliyoruz :)
Enes Mert Çetinkaya 3 yıl önce
Survivor un en kötü yarısmacısı nihaldı iyiki gitti sonuna kadar semih
murat b 3 yıl önce
reyiz resmen okuduğun şiirle kalplere dokundun. serkay denen küfürbaz denyonun da kardeşi nihale ihanetinden dolayı sms i düşecektir zaten. semih reyiz üzerinden kimse prim yapmasın.
Hasan 3 yıl önce
Semit GIBI hainleri nasil destekliyorsunuz