Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Survivor 2018 | 14. bölüm tanıtımı

Survivor 2018 yeni bölümüyle bu akşam 21.45'te TV8'de...
Video Tarihi: 28.02.2018
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 13
üye profil
Yüksel M. 10 ay önce
Olacakları görmek için kahin olmaya gerek yok. Nihat ümit ayrı bir grup. Adem eskisi gibi tek takılacak. Turabi bakacak kim yanına geliyorsa onunla devam edecek. Ama şu kesin grupların bir kısmı nihat nagihan ümit olacağı. Diğerleri sema turabi murat damla ve hilmi. Gitme sırası işi biraz karışık. Murat ilk gider gibime geliyor. Turabiyi yazmaya cesaret edenler de gider bence. Umarım arada damlayı yemezler.
Leyla ile Mecnun 10 ay önce
Nihat Dogan yine bildigimiz gibide, Umite sasırdım ben biraz resmen Nihat kaç gündür Muratın üstüne oynuyordu demek onuda etkilemiş sonunda hoş oda kaç yaşında adam etkilenmeseydi. Ahh Murat kimlerin diline düşmüşsün , çok seviyorum Murat'ı hatta ona karşı olanların kimler oldugunu görünce dahada çok seviyorum.
Demet Gumus 10 ay önce
bu aksam ki yayin saati neden deyisti?
GÖKHAN 10 ay önce
Gönüllülerde konuşacak hakandan başka kimse yokmu bu hakan sakatlandı konuşuyor sakat değilken konuşuyor ne bu semih 2 hakan semih 3 nihat bunlar bildiğin semihin dizayn edilmiş halleri rn
MEMOCAN 10 ay önce
YUHHHH BE YUUHH MURAT EN IYI PERFORMANSI GOSTERIP ALLSTAR ERKEKLERDE SADECE O 23 YAPIYOR AMA HALA UMITLE YAVERI NIHAT HEDEF TAHTASINA MURATI KOYUYOR, FUTBOLCU UMIT SEN SIFIR CEKTIN KARDESIM !!!! NIHAT DOGAN SENDE SIFIR CEKTIN HERZMANAKI GIBI SIZ KIMI NEYI ELESTIRIYORSUNUZ YA !!!!
Survıvor 10 ay önce
Ümit tamamda Nihat neye göre eleştiri yapıyor, her türlü aladalavere var onda, laf cambazı...
Numan ALTUNTAŞ 10 ay önce
nihat senin ne faydan var da eleştiriyorsun!
Kaan Özay 10 ay önce
Sahra aşktır
Senem 10 ay önce
Tencere kapak olmuşlar umarım elenirsiniz biran once , dedikoducularsizi, hele nihat butun erkekler icinde her anlamda en zayıf yarismaci ama çenesi bir durmuyor yeğin ediyorum görmeyeceksin dayanamıyorum artık .
MEHMET YILDIZ 10 ay önce
Çok güçlü bir Anıl var takdir ediyorum kardeşim seni
pınar saka 10 ay önce
nagihan seni deskeliyoruz
sevil 10 ay önce
Ekranlarimizi kirletmeyelim temiz tutalım lütfen , umarım elenir nihat biran oncede yerine şöyle ne dedigini bilen, uyumlu ,genc terbiyeli biri gelir .
MEHMET YILDIZ 10 ay önce
TV DE OLMAYAN KISIMLARI BİRAZDAHA YOĞUN PAYLAŞIRSANIZ SEVİNİRİZ YOĞUN TALEP VAR ÇÜNKÜ