Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Survivor 2018 | 48. bölüm tanıtımı

Survivor 2018 yeni bölümüyle bu akşam 20:00'de TV8'de...
Video Tarihi: 16.04.2018
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 8
üye profil
Analiz 9 ay önce
Gönüllüler Allstar karşısında tecrübe açısından 1-0 geride başladırnGönüllülerde Cumali'nin olması gönüllüleri 2-0 geriye düşürdürnCumaliyi elemek için Marcus'u kaybeden gönüllüler 3-0 geriye düştürnSonuç gönüllü diye bir şey kalmadı.
Ali Semiz 9 ay önce
Umarım Damla elenir. Bu takımda Cumaalinin gücsüz oldugu kesin ancak digerleri ne kadar basarili ki.
b.yurt 9 ay önce
Acun bey,rnrnDokunuzlazlık oyunlarında her iki takımında oynamış olup,Başa baş skorlu oyunlarını koyarsanız seyir keyfi daha güzel ve her iki takım içinde adaletli olmuş olur.Tşk
ramiz dayı 9 ay önce
bu ünlülerin derdi ne acaba ? atıyorum 100 oyun oynandıysa 90'ını aldılar. karınları yok hep açlık çekmiyorlar. 1 kere mi ne barakayı kaybettiler ondan sonra hep yatakta yattılar mis gibi. iletişim desen paso aldılar. ama ne hikmetse en derin nefret içeren cümleler bunlarda. parkurda hemen birbirlerini satıyorlar.
Sema Bozda 9 ay önce
Istatistik tablosu ne zaman guncellenir?
kerem güler 9 ay önce
cumail adam gibi adam hepsın de çok çok iyi gölünler takımda
ertuğ 9 ay önce
Damla şimdiye kadar sana hep mesafeli bakardım ama artık şunu biliyorum ki sende mangal gibi yürek var. Helal olsun. Şampiyon olacaksın.
gökhan kençtemur 9 ay önce
merhaba,rnbu akşam hakan damla ve cumali biri gidecek eğer bu cumali dışında biri olursa bunu buraya yazıyorum finale kadar cumali gitmez oturduğu yerden şampiyon olur çıkar