Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Survivor 2018 | 9. Hafta Erkekler Performans Sıralaması

Survivor 2018’de unutulmaz bir hafta daha geride kaldı. İşte bu haftanın erkekler performans sıralaması…

*Ortalama maç sayısının altında oyun oynayan yarışmacılar, haftalık performans sıralamasına dahil edilmemiştir. Bu haftanın ortalama maç sayısı 14’dür.

*Başarı yüzdesinde eşitlik olması durumunda haftalık tablodaki oyun sayısına bakılmaktadır; oyun sayısı fazla olan yarışmacı üst sırada yer alır. Oyun sayısında da eşitlik varsa genel tabloya göre sıralama yapılmaktadır.

Tüm haftaların performans sıralamasını görmek için tıklayın...

Video Tarihi: 09.04.2018
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 5
üye profil
ismail izleyici 8 ay önce
Adem ve Turabi final yapar, şampiyonluğu ikiside hak ediyor, Nagihan eşleşme seçimlerinde neden ilk seçme hakkını o kullanıyor ve neden hep elifi seçiyor, ikinci turda başarısız olan ünlüyü gene ilk seçme hakkını nagihan kullanarak seçiyor, hani çok güçlüydü, istatistikçi
Serdar ökten 9 ay önce
Yazık şu gönüllülere çok açıyorum. Turabi'nin gelmesine gıcık oluyorum.inşallah bu sefer şampiyon olamaz. İNŞALLAH Nagihan şampiyon olur.
Nehir gülkiran 9 ay önce
Yazikk gönüllülere iyilerin hepsi ünlülerde haksizlikk
Ahmet tayfur 9 ay önce
Hakan iyi
TUNA . 9 ay önce
GECEN HAFTA PERFORMANS 1 VE 2. LERI OLAN MURAT VE HILMININ BU HAFTAKI YERINE BAK RESMEN HARCANDILAR O TAKIMA VERILEREK MUSTAFA KEMALDE SONLARDAYKEN 1. OLDU . GONULLULER LANETLI BIR ADA ORADA HAKAN HERSEYI KENDI KAFASINA GORE BELIRLIYOR ISTEDIGINI ISTEDIGI OYUNDA OYNATIYOR PISKOLIJIYI BOZUYOR