Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Survivor 52.Bölüm tanıtımı

Survivor yeni bölümüyle bu akşam 20.00'de TV8'de.
Video Tarihi: 23.04.2016
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 7
üye profil
gürsel 3 yıl önce
yunus da ne artiz adam he
ATAKAN 3 yıl önce
bence artik ezgi oyun kazaniyo onu potaya sokmanin manasi yok.
S.B 3 yıl önce
NEDEN TARİHİN EN KARAKTERSİZ ÜNLÜLERİ BAKIN YAZAYIM İSTERSENİZ. ATAKAN: SURVIVOR TARİHİNİN EN KARAKTERSİZ YARIŞMACISI OSCAR ÖDÜLÜ NAGEHAN:SURVIVOR TARİHİNİN EN DÖNEK OSCAR ÖDÜLÜ YATTARA:SURVIVOR TARİHİNİN EN KORKAK OSCAR ÖDÜLÜ SEMİH:SURVIVOR TARİHİNİN EN SPASTİK OSCAR ÖDÜLÜ EZGİ:SURVIVOR TARİHİNİN EN EZİK YARIŞMACISI OSCAR ÖDÜLÜ MEHMET:SURVIVOR TARİHİNİN EN YALAKA YARIŞMACISI OSCAR ÖDÜLÜ
S.B 3 yıl önce
şunu demek istiyorum ben atakancı,semihçi bilmem o cu bucu değilim. survıvoru seven biri olarak atakanla ilgili eleştirileri yaptım. LÜTFEN SURVIVORU DAHA FAZLA KİRLETMEYELİM..
s.b 3 yıl önce
ACUN BEY SİZE SESLENİYORUZ.. Survıvor tarihininin en karaktersiz ünlülerini bir araya toplamış. AİLERERE KÖTÜ ÖRNEK OLUYOR artık. Atakan gibi karakter yoksunu , kendini cezaevi koğuş ağası sanan insanlar survıvorun kalitesini bozuyor.bugün işyerinde herkes bu adamın karaktersizliğini ,artık dayanılmayacak hale gelmiş mide bulandırıcı hareketlerini konuşuyordu.
Aze 1905 3 yıl önce
Yattara sonuna kadar hakli,,, Ezgi sen zann ediyorsun Atakan sayesinde boyle konusuyorsun!! Yattara ne yapdi ya size???!! bu kadar guzel kalpli insan,, sakin insann,,, ne yapdi size? Atakan sen Ezginin Kalecisimisin??? Atakan sen diyorsunku potaya guclu isimler sokalimm,, peki kendin neden potaya girmiyorsun??? Atakan sen kendini takmn lideri gosteriyorsunn,, amma lider deyilsin, sen kendin ve Ezgi icin lider ola bilersin amma takm icin deyil.. Yattara Yolun Acik Olsun
fikreto 3 yıl önce
hahahahha... bacım senin ismini kim kullansın ya, ateş olsan cürmün kadar yer yakarsın. ne başarın ne becerin var da seninle prim yapılacak???