Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Survivor'da bu sezon bir ilk yaşanacak! Acun Ilıcalı konseyde açıkladı...

Acun Ilıcalı bu sezon takımlarda kadın-erkek dengesini oluşturmak için iki adaya da ikişer yarışmacının dahil olacağını duyurdu.
Video Tarihi: 13.02.2018
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 8
üye profil
Vedat Akman 11 ay önce
İnşallah ogeday ve tuğçe all stara girer.
deniz 11 ay önce
Ne zaman gelecek yeni kisiler? birde bu yeni gelen kisiler internetten tvden herseyi bilerek gelecek ona gore davranacak ona gore isim yazacak nasıl bir denge saglanacak ozaman keske ANIL TETIK SERENAY AKTAS yada OGEDAY gelse .
Mustafa AYSABAR 11 ay önce
Lütfen Fester Abdü katılsın.
İBRAHİM 11 ay önce
Gnünlüler takımında bence kızlarolarak çok güçsüz
Acunfan 11 ay önce
Ben bunu anlamadım , yani simdi disaridan kisiler sonradanmi gelecek , haksizlik olmazmi bu oradakilere ?? Birde O yeni gelecekler disarida kimin nekadar sevildiğini yada sevilmediğini bilerek gelecekler ona gore strateji yaparlar .
dilan 11 ay önce
bu ne bicim bir uygulama zaten kız erkek sayısı eşit , sonradan gelenler cok büyük avantajlı olur kaç haftadır orada olanalara gore . survivor burası bbg evi degilki.
Adaletsiz kural 11 ay önce
Ilk hafta birileri gelse belki olabilir ama daha sonra gelmeleri hiç ama hiç adaletli olmaz. oradakilere yazık ac sefil yaşıyorlar sonradan gelen hem disarida neler söylendiğini biliyor hemde güçlü kuvvetli olur oradakilere gore.
ALPER 11 ay önce
NE KADAR SACMA KURAL. MILLET HER STRATEJIYI BILECEK KIM SEVILIYOR KIM SEVILMIYOR OGRENECEK ONA GORE PLAN PROGRAM USTELIK ORADAKILER AC YORGUNKEN, YEMIS ICMIS DINLENMIS OLARAK SURVIVORA GELECEK.