Survivor Ekstra (25/05/2017)

  Survivor 2017'de Ünlüler ve Gönüllüler takımlarının oyun performansları, ada yaşamları birbirinden özel konuklarla ele alınıyor.

  Video Yorumları (4)

  500
  • H.ozdemir
   5 ay önce
   Ogeday evet başarılı ama sorvavir 2017 nin bir numarası şemadir ogedayin hakkı değildi. Hakeden kazandı. Evet ogeday dahil bütün yarışmacılar dahil eksik oyununa rağmen 2017 sorvavirın bir numarası eğer sorvaviri sorvavir olarak düşünürsek hakeden sema olmalıydı. Zaten de sema oldu çok memnun oldum.Tebrikler. neden hep ogedayi on plana cikariyorsunuz.sema yu bir konusursaniz ogeday hakkında ön kez konuşuyorsunuz semaya halsizlik olmuyorum derim.
  • Bezgin Bekir
   5 ay önce
   Semih helal sana kızdırmışın herkesi, taraf tutuyorlaar, Sema'yı konuşmuyorlarr.rnBu arada Haydi Yattiii... All Star'a hazırlanmadan gel fark açılmasın :)
  • Cepni
   5 ay önce
   Furkan hakli david nedir tuekiyede niceleri var valla goreceli yani bu isler
  • serdar
   5 ay önce
   semih bağlnda deki serhat araba kazandıkların da bir tane oyun vermedi onu niye böyle ballandıra ballandıra anlatmadı daha ogün volkan elenmeden iletişim oyununda 1 tane oyun kaybetti ozaman niye serhatı övmedi çok acayip ya serhatın üstüne oynayacağına ademin kaç oyun aldığıyla ilgilensin ademden hayır yok ogedayımı yüceltim demeye başladı anladığım kadarıyla

  Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

  Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin