Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Survivor konseyi sonrası öyle bir şey itiraf etti ki!

Survivor 2016'ya gönüllüler takımında sergilediği performansla damga vuran Gizem Kerimoğlu, Serkay ve Damla ile çıktığı eleme oylamasının ardından adaya veda eden isim oldu. Gizem Kerimoğlu Survivor'a veda ettiği ada konseyinin hemen ardından Survivor şampiyonluğunu kazanmasını istediği ismin Yunus Günçe olduğunu itiraf etti. Survivor'daki son konseyinde yaptığı konuşmada Survivor'da hikayesi olan yarışmacılardan olduğunu ve önceden yazılmayan bu hikayede kahraman olduğunu söyledi. Survivor'dan çok şey öğrendiğini ve daha güçlü biri olarak ayrıldığını söyleyen Gizem Kerimoğlu, gönüllüler takımı ile vedasında sadece hoşçakalın dedi ve kimseyle tokalaşmadan ayrıldı. Konsey sonrası verdiği röportajda merak edilen soruları yanıtlayan Gizem Kerimoğlu, konseye gelirken çantamı hazırlayıp, adada son bir kez dolaştığını söyledi. Gizem Kerimoğlu elenişi ile ilgili de 'doğru zaman buymuş' dedi. Yaşadılarından büyük dersler çıkardığını özellikle belirten Gizem Kerimoğlu, bir üst model olarak dönüyorum dedi. Gizem Kerimoğlu Survivor serüveni boyunca 114 bireysel oyunda yer aldı. Çıktığı 114 oyundan 41'ini kazanan Gizem Kerimoğlu, 73 oyundan ise kaybeden olarak ayrıldı. Survivor Gizem Kerimoğlu bu istatistik ile yüzde 35'lik başarı elde etti.

Video Tarihi: 18.05.2016
Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 11
üye profil
Olca 3 yıl önce
Yan gelip yatmakla survivorda kalamazsin guzelim hali bye
Ahmet 3 yıl önce
kerimoğlu neyine güveniyordun ki sen bu zamana kadar .İnsanlar umrumda değil diyip o insanlar oy bekliyen bunun adına duruş diyen al sana duruş.
Abdulvahit çiçek 3 yıl önce
Semihe yanlış yaptı
almeda 3 yıl önce
gizem seni çok seviyorum.
semih öztürkk 3 yıl önce
gizem ablam benim seninle gurur duyuyorum
Nazli Cicek 3 yıl önce
"Survivor 2016'ya gönüllüler takımında sergilediği performansla damga vuran Gizem Kerimoğlu," 114 oyundan 41 i almis hangi performansdan bahsediyorsunuz?
berkin elvan 3 yıl önce
Çok iyi oldu gitmen işe yaradigin yoktu zaten
R.Muradov 3 yıl önce
Yunus iyi biri o Gizem Kerimoglu gidecegini bildi ve onu destekledi.
asya hms 3 yıl önce
ne zor psikolojik savaşı verdin merak ediyorum? kim sana ne yaptı yahu semihten başka :D ?
Gunel Abdullayeva 3 yıl önce
Ha ha Yunus Gunce mi pardon ç yle
Can şaşkın 3 yıl önce
Bide destek verdiniz bu kıza semihi 2. Yaptınız