Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Survivor yarışmacılarının çok özel röportajları TV8,5'ta...

Survivor 2018 yarışmacılarının özel röportajları bu akşam TV8,5 ekranlarında...

Video Tarihi: 10.04.2018
Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 5
üye profil
şulenisa 11 ay önce
Bence birleşme partisi öne çekilsin Herkes karnını doyursun. Kadınlar kendi arasında,erkekler kendi arasında bireysele dönsün.
Buse deniz 11 ay önce
Acun bey artik yabancilarla yarisalim birakin bu gonulluleri ya of aglayip duruyorlar hem cok sikildik durmadan yeniliyorlar biraz heyecan olsun yabancilara hucummm.mmmmm
Mehmet 1 11 ay önce
Bunu yayınlanmayacağını biliyorum çünki eleştirileri yayınlamıyorsunuz. Ünlüler çok acımasız ve antipatik gelmeye başladı. Gönüllüler iki aydır yemek yemiyor herkes biliyor. Kendini AL star görenler oyuna asıl kabul ama oyun sonu biz ne yaptı gibi saçma sapan sevinme oyun sırası adamların yürürmeye vakti yok kışkırtıcı tezehurat. Hani siz arkadaştınız pes.
Ayten Kurtuldu 11 ay önce
Anil ya kiyamam seni cook seviyoruz insallahda biran önce yemek yersiniz herzaman sonuna kadar seninleyiz sen olmasan bu survivor izlenmez bikdik ünlülerin tatilinden böyle kolay sampiyon olunmaz anil seni cook cekdin insallahda sampiyon sen olursun aslanim❤️❤️
Akif TEKİNALMAZ 11 ay önce
Gönüllüler artık ipin ucunu kaçırdı iyice saçmalamaya başladılar..Acun bey onların her istediğini yaparsa bu sefer programın ciddiyeti kalmaz.