Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Tuğba Özay vedasının ardından ilk defa konuştu!

Survivor'da pazar akşamı yapılan ada konseyinde takım arkadaşları tarafında ismi yazılarak eleme adayı çıkartılan Tuğba Özay Survivor'a vedasının hemen ardından Acunn.com'un sorularını yanıtladı. 3 ay boyunca Survivor mücadelesi veren Tuğba Özay bu 3 aylık Survivor macerasına dair çok önemli açıklamalarda bulundu.

Video Tarihi: 27.04.2016
Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 14
üye profil
Gizem memiç seven 3 yıl önce
Tuğba iyiki gitti
ece 3 yıl önce
Tuğba abla, sizin elenmenize gerçekten çok üzüldüm. Keşke dokunulmazlıkları kazansaydınız... SONSUZA KADAR TUĞBA ÖZAY!!!
faik şahin 3 yıl önce
helal olsun tuba hanım karekterli ve dürüst bir bayansın
yasemin 3 yıl önce
Tugba hanim semihin gizem k.yi korumasinaa dogru hareket diyorr..Atakan ezgiyi kolluyor ona ezgi kendi ayaklari uzerinde duramiyor diyorr..Kendiyle celisiyorr..Atakana yanlis yapti nagihan a uydu Atakana etmedigi hakaret kalmadi simdi lafini yiyemiyor..Tugba sende biliyorsun Atakana haksizlik ettigini
Murat Cengiz 3 yıl önce
Tuğba Hanım Sizi Çok Seviyorum karakterinizle gönüllerin birincisi sizsiniz survivor sayesinde daha yakından tanımış olduk yolunuz açık olsun sizi seviyoruz :)
DEMİR EREĞLİ 3 yıl önce
tuğba özay zor yutkundu,yutkunamadı,ağlamamak için kendini tuttu ama gözyaşları içine aktı,biz izlerken biz de ağladık.keşke gitmeseydın,ama sen çok başarılı olacaksın bu hayatta Tuğba Özay.iyiler hep yaşar Tuğba özay,kötüler unutulur.....
Survior 2016 3 yıl önce
Tuğba Abla Ben Senin Duruşunu Konuşmanı Saygını Tebrik Ediyorum . Ben Senin Adını Çok Üzüldüm ama Olsun Surviorda Başarı Elde Edemsende Hayatta Başarılar Elde Edebilceğini Düşünüyorum . . .
ibrahim can erdogan 3 yıl önce
vallah tuğbanın gitmesi erken oldu bence ezgi gitmeli atakanın kuklası resmen
Dashdiyeva Ramile 3 yıl önce
Seni sevmirdim,amma bu konusmanla seni takdir ettdim.
Guven,Kesat 3 yıl önce
TUGBA, Hanim sizi Tebrik Ediyorum Durusunuzdan Dolayi ve Hayatinizda Basarilar diliyorum Nurnberg,Den Sevgiler Selamlar....!!!
ebru yılmaz 3 yıl önce
çok karakterli bir kadın helal olsun tugba
Tebriz Esger 3 yıl önce
ASLAN ATAKAN
Meral meriçlioğlu 3 yıl önce
Tuğba Özay ın takım arkadaşlarıyla ilgili tespitleri çok doğru, düzgün karakterini bozmayan bir yarışmacı oldu kendisini tebrik ediyorum Konu harici notum var panoramaya Zafer in konuk olacağını duydum diskalifiye olan yarışmacının konuk olması hoş gelmedi
Hüsnü çoker 3 yıl önce
Tuğba,genele bakıldığında gerçekten iyi bir yarışmacı oldu.Acun Beye şöyle bir önerim olacak. 3 ay gibi uzun süre yokluk ve eziyet çekip,son elenen yarışmacılara,birleşme partisine katılma hakkı verilmeli diye düşünüyorum.Çünki onlar bunu gerçekten hak etmiş olu- yorlar.