Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Tuğçe, Gökhan'a yüklendi: 'Yemeği ayırmak mı istiyorsun?'

Tuğçe, kendilerindne ayrı coconut kıran Gökhan'a 'yemekleri ayırmak mı istiyorsun' diye sorunca ortam bir anda gerildi.
Video Tarihi: 12.04.2017
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 9
üye profil
suvivor 2 yıl önce
adem şampiyon gönüllüler boşuna tartışmayın
AyşeGül 2 yıl önce
Tuğçe Burçak'ı korumak için harcama kendini Burçak'tan sonra sen gidersin Sema geldi hadi yine oyun al Sabri'yle bile oyun veriyorsunuz.Gökhanla Elif'e oynama bernadan nefret ediyordun boldu.
elif güncelde 8. 2 yıl önce
elif ve tuğçe arasında oynayan biri varsa o da elif zaten. performansları eşit. tuğçe'nin zaten grubu var, elif tek kaldı. pilavla berna'yı yanına çekmeye çalışmasına rağmen kavgaları ağır bastı, berna tuğçe'nin yanında kaldı. burçak'ın yazılması adam kalmadı diye, ama potaya gökhan girdi, burçak değil.
Alaattin K. 2 yıl önce
Berna sen ne içtin neyin kafasını yaşıyorsun konseyde Ogedaya bile yediği eti yüzüne vurdun hiç samimi değilsin adada kavga etmediğin kimse kalmadı tatın tuzun kavga olmuş ve bundan dolayıda adada kalmak için sms yarışındasın çok güzel senaryon var Volkana gelince kendisi elife bağırınca bişey yok şimdi çıkmış Gökhana bağırmayacaksın bayana diyor erkekliği tutyor bu adanın bir tehlkeli adamı varsa oda Volkandır ...
alayına gider 2 yıl önce
Gökhan'ın yandaşlığını yapmak adına programda öne sürülen örnekleri veriyorsun da olaylar farklı. Gökhan saldırmak için saldırıyor, Volkan Elif'e kişisel olarak saldırmıyor, yarışma stresiyle kafasını karıştırdığı için bağırıyor. Sakinleşince de Elif çağırınca yanına gidiyor. Bu adanın en tehlikeli ismi sinsi Gökhan'dır. Volkan amatör de olsa ne olduğu belli en azından.
Elsad 2 yıl önce
Tugcenin sayi almasi kafasini karisdirmisçegolu olmus..
ego mu? 2 yıl önce
sayısı yeni değil ki... sen son dönemde kolay adamları seçmeye başlayan, (tuğçe ve volkan'la) rekabet için berna'nın antipatisini bahane eden elif-gökhan ikilisi ile karıştırıyorsun.
Murat 2 yıl önce
Tuğçe sana ne oluyor herşeyin içindesin, Gökhan yemez yemez bunca zaman coconat açtı Size bir teşekkürmü ettiniz, adam şimdi Berna nın elinin değdiği hiçbirşeyi yemicem diyor sana ne Tuğçe!!!!!!! Elif e oynuyorsun Gökhan üzerinden yapma bence yakında sen gidersin kızım..
Lale 2 yıl önce
Soru sordu neden yemediğini sordu hem tuğçenin oyları gokhan ve Elif'den daha çok oglumm!