Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

TV'de Yok | All Star'dan oyun öncesi tahmin!

All Star takımı yarışmacıları oyun öncesi bir araya gelerek çıkacakları oyun sonucuyla alakalı bazı tahminlerde bulundular.
Video Tarihi: 09.03.2018
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 3
üye profil
Survivorfan 10 ay önce
Yıllardır diger survivorlarida izleyen biri olarak eminimki diger ülkelerde Murat gibi bir yarismaci direk finalist olur , Nihat Dogan zaten kadroya dahi giremez söylemleri ve davranislari nedeniyle ama ne acıki bizde NiHat gibi biri Muratı durmadan hadsizce ve haksızca eleştirip onu sindirebiliyor .Yinede Ne derlerse desinler Murat orada güneş gibi parlıyor, dilerimki yolu çok açık olsun .
Esra boz 10 ay önce
Keske Allstardaki herkes Damla Murat Hilmcem karakterindeki kisilerden oluşsaydı iste ozaman tam anlamıyla Allstar lakabını hakederlerdi. Kavgacılardan , sürekli ahkam kesenlerden , prim yapmak icin önüne gelene satasanlardan okadar cok bıktımki centilmence yarışan, kendisini düzgün bir Türkçeyle ifade edebilen , egosuz, sevecen kisileri ekranlarda daha cok görmek isitiyorum, güzel ornekler cogalmali...
Cinderella 10 ay önce
Sadece Murat ve Damlayı seviyorum all starda. Diger takımda Anıl ve Ramazan . Neden Ogeday gibi sari saçlı hızlı yakisikli biri yok bu sene gonullulerde keske ogeday olsaydi gecen sene biz sampiyon yaptık onu smslerimizle yine yapardık .