Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

TV'de YOK - Anıl'dan Elif'e sert sözler

Gönüllüler'de Anıl, Erdi ile sohbetinde takım arkadaşı Elif'in oyun sırasında kendisine bağırmasından rahatsız olduğunu söyledi.

Anıl, "Böyle bağırıyor. Bir daha bana böyle artistlik yapsın, Berna'ya yaptığımın aynısını yapacağım" dedi. 

Video Tarihi: 22.03.2017
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 14
üye profil
Caner Erten 2 yıl önce
Anıl gibi bir adamın sessizliğini adamlığını kullanıp onu ters yola düşürmeye çalışıyolar. İçten içe bireysele döndüler yavaş yavaş yakın olmadıklarını göndermeye çalışacaklar
Özgür Öztürk 2 yıl önce
Bulut ve Gökhan adada Erdi ve Berna 'dan çok kalmayı hak ediyor, gitmesi gerekenler Berna ve Erdi 'dir.Adanın huzurunu takımının motivasyonunu aşağı çeken Berna ve Erdi.
GÖKHAN KILIÇÇI 2 yıl önce
ELİF KENDINI BIR SEY SANAN BOŞ TENEKEDİR ÇOK KONUŞMAYIN SEMA PINAR VE TUGCE ELIFI CEBINDEN CIKARTIR CIKARTMIŞTIR DA
Hafis Hektor 2 yıl önce
Anıl, keşke sert tepki versen Elife, Volkana ve diğerlerine, tepki vermen seni bozmaz. Takımın en hızlısı sensin, sesini koyulaştır, Volkan ve Ogedayın senden fazla yarıçmasına izin verme, finale gitmek istiyorsan.
Tasyürek. 2 yıl önce
Berna göz altı yarışmasında kavga etmedigi yarismaci kalmadı aynisini survivor da yapıyor
Yağız Adam 2 yıl önce
Siz Anıl'ı anlayamazsınız. Gönlü güzel adam.
Serkan atik 2 yıl önce
Anil beceriksiz adamin teki bide elife laf soyluyo elif duzgun kiz ve oyunda yuregini koyuyor anil gibi 2 atis atamayinca kendi kkendir kusmuyor anil ve erdi pespese giderler zaten yakinda
enes çelik 2 yıl önce
Elif adada ki en has kadın dır kimsenin ona laf söylemeye hakkı yok
Nuray sert 2 yıl önce
Bu Anıl ne dediği belli değil kız başına ne demek öyle olsaydı kızlar katılmazlardı orası survıvor daha anlamamış
Onur SALMAN 2 yıl önce
Elif 92 doğumluymuş. 37 yaşındaki Anıl'a sesini yükseltiyor. Anıl'ın yaşını geç, adam zaten efendi kimseye sesini yükseltmiyor. Siz neden sürekli bu adama bağırıyorsunuz?
Dogan 2 yıl önce
Berna tamamen oyuncu. Hiçbir zaman samimi içten buldum onu. Zaten kendisi de ifade etti sinsilik yaptım diye. Artık bu rolden sıkıldı dayanamıyor ve tırnaklarını çıkartıyor yavaş yavaş. Potanın yeni kraliçesi olmaya adaydır kendisi.
Meysam kiyani 2 yıl önce
Evet hepsinden delikanlı bernadır. Ne zaman dedikodu yaptı. Berna istediğini çatır çatır suratlarına söyleyen bi kızdır. rn
Tuğba Kaya 2 yıl önce
Berna mı arkadan dedikodu yapmıyor. Yok artık erdi yaa berna adadaki en ikiyüzlü insan, insanların arkasından laf eden birisi. Nerede arkadan konuşmuyor??
survivor 2 yıl önce
kimin arkasindan konustugunu gordun canim.yeri geldi catir catir sifatlarina soyluyor ama onlar arkasindan dir dir yapmaktan baska bir is yaptikleri yok