Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

TV'de Yok - Balık krizi Ünlüler'i böldü!

Ünlüler'in gruplara ayrılmasına neden olan balık krizinin fitilini ateşleyen Şahika, olayın değerlendirmesini Pınar ile yaptı.
Video Tarihi: 28.02.2017
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 9
üye profil
Serdar yılmaz 2 yıl önce
Adem şampiyon
Ademfan 2 yıl önce
Sampiyon adem acun bey sizi cok seviyoruz ama furkani uyarirmisiniz
Bendeniz 2 yıl önce
ADEM SAMPIYON
Bendeniz 2 yıl önce
Sampiyon ADEM
Ozan BOYAT 2 yıl önce
Şahika'ya 1 eksik balığın lafını ediyor diyenlere peki ya sen 1 balık eksik yer misin deseler adayı yakarlar valla. Neyse ki Şahika gibi vicdanlılar var, diğerleri gibi Sabriye ve Adem'e bir tekme de ben atayım demedi.
Sari Can 2 yıl önce
Pinar Ilhana herkese kac balik düsüyor diye soruyordu . Adem baliklari tutar Sabriye ayitlar , eh , Ilhan neden balik sayiyor Pinar nasil bir hak taleb ediyor bir hindisdan cevizinin lafini yaparken her yerde Ademi karalarken ,,,,, Kumlu Bataniye konusunuda hatirlayalim ben bir balikin lafini etmem diyen Pinar Hanim
Adanalı 2 yıl önce
Ademe karşı bu kin niye sayın imansız boğa havuççç birde atletler.kendinibeğenmişler.önce ayna bulupta kendinize bakın.yenilince şuram ağrıdı buram ağrıdı bahaneler.gücüm yok desenenize .size oy vermek haram be.bide sadine karşı yapılan haksızlıklar.ademe ve sadine allah yardım etsin.inş ikiniz finale kalırsınız.
Hesen Selimi 2 yıl önce
Anilin kazanmasi bir sey deyil insallah unluler kazanacak
Şule 2 yıl önce
bu kavgada Şahika Adem ile daha önceden konuştukları konuyu getirip ortaya atınca iş çıgrından çıkmış. Şahika batırmış Adem'de sinirlenmiş zaten ama kalbini kırmak istemiyorum dedi. Şahika saçlarını dağıtarak, küpelerini sallayarak olmaz. Coconat toplama olayında da şahika unutmuşum gibi bir açıklama yapıyıor o da yalan orada evet toplamaya gitmedim demek yerine yalan söyleyip unuttum dedi. rnEgriye egri dogruya dogru