Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

TV'de Yok - Gökhan'dan eleme potası itirafı! "Yüzde 33'lük bir ihtimal varken..."

Gönüllüler'den 4 ismin eleme potasına çıkmasının ardından adada Gökhan, Elif ve Berna değerlendirme yaptılar. Gökhan, Anıl'ın stratejisini mantıklı buldu.

Video Tarihi: 02.05.2017
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 7
üye profil
meral alper 2 yıl önce
yani anılın hareketi çok çok mantıklıydı adam tabiki elenmemek için istediğini yapacak. ha 3 kişi girmiş ha 4 kişi ne fark eder kendine güvenen biri bu kadar yaygara koparmaz yani. elif ve gökhan baştan beri aynı dobra ve dogru çizgide desteğim bu ikisi için.
Can B. 2 yıl önce
Gökhannnn günden güne Seni daha çoook seviyoruzzzz, umarız Seni TV.de sürekli görürüz...
ali 2 yıl önce
müthiş bir matematik hayran kaldım yani pesss
Teymur VaLiyev 2 yıl önce
Gokhan ve Elif Azerbaycandan bile Seviliosunuz :)
Sercan Kaya 2 yıl önce
Favorim İlhan Mansız fakat gönüllülerde Gökhan ve Elif'i de çok seviyorum. Gönüllülerde bu ikisinden başka insan yok zaten. Volkan Tuğçe Burçak sürekli dedikodu, Ogeday'ın gerçekleri göremeyişi, çocukça hareketleri, pasifliği, Berna'nın oynamaları samimiyetsizliği, Anıl'in dengesizlikleri ama son hareketini cidden takdir ettim. Siz adamı yazabilirsiniz ama o sizi yazamaz öyle mi?Kalma ihtimalini arttıracak tabi adam en doğal hakkı!
Mavi Ada 2 yıl önce
Gökhan ve Elif en sevdiklerim
Survivorkolik 2 yıl önce
Bravo Gökhan, evet Anıl'ın potaya Burçak'ı da sokması son derece mantıklı ve akıllıca, elbetteki Anıl da elenmemek için, oy potansiyelinin kendisinden az olabileceğini düşündüğü Burçak'ı da potaya sokarak elenmeme şansını kullanacak. Anıl survivora kendisini Burçak için feda etmeye gelmedi ki! Gönüllüler adasında karakteri ve duruşu en iyi Gökhan ve Elif var. Gönlümüz sizlerle