Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

TV'de YOK- Gönüllüler adasında birleşme tahminleri!

Gönüllüler adasında birleşme partisinin ardından yaşanabilecek durumlar masaya yatırıldı. Volkan takım arkadaşlarını Ünlüler konusunda uyardı.

Adada herkese eşit mesafede olduğunu söyleyen Bulut, bazı takım arkadaşlarının tavırlarını eleştirdi, "Burada 30-35 yaşında takıntılı insanlarla uğraşıyoruz" dedi.  

Video Tarihi: 21.03.2017
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 35
üye profil
Melek 2 yıl önce
Sampion sonuna kadar ogeday o berna defolsun gitsin
Serra Su 2 yıl önce
Bence kızlardan finale kalabilecek ilk üç isim Tuğce Sema Elif erkeklerden ise Adem Ogeday Volkan diye düşünüyorum ama ginede hak eden kazansın diyorum
Asif 2 yıl önce
Azerbaycandan Türkiyəyə salamlar gönüllüleri takımını izliyoruz
selim 2 yıl önce
sampiyon ogeday
necla berna 2 yıl önce
Berna sana sinsi şeytan imajını çizen kişi asıl şeytan insanlara seni kötü empoze edip kendini garantiye alma cabasindalar hakliya haklı sonuna kadar berna ezdirmeyiz ezdirmez
ÇAĞATAY ÖZÇEKER 2 yıl önce
ADEM ŞAMPİYON
ccc 2 yıl önce
Şampiyon Mansz
camyar 2 yıl önce
konseyde sedat değilde furkan gitseydi o zaman olan olacaktı
faruk yilmaz 2 yıl önce
Volkan ve Bulut kadar kulis yapan yok bernanin arkasindan sallarken simdi bernanin yaninda bulut hep dümenlerdesinnnn kankaa
bernask 2 yıl önce
sonuna kadar berna keklikler....
Mustafa 2 yıl önce
Serhat @ @ deyip durmayın ya kim veriyor bu yuzdeyi ayağı da çekildi bitti gitti parkura göre sakatlığıni bahane edip duruyor açlıktan ölcek bu gidişle zaten . Serhat ilk geldiğinde de her yarışmayı almiyordu zaten eser 4 hafta da 3 kere en iyi erkek yarışmacı seçildi o yokkende ogedaydi bu kadar basit serhat i gözünüzde büyütmeyin anca konuşuyor.
İsmail ESER 2 yıl önce
Berna çok tehlikeli bir kız. Boşuna ''köprüyü geçene kadar ayıya dayı diyeceğim'' kelimesini kullanmadı :) Böyle tipler survivorda bu planlar ve stratejilerle bir süre, bir yere kadar ilerlese de asla hedefe ulaşamadı. Umarım Berna'yı destekleyenler de bu anti doğal hareketleri ve kendi tabiri ile ''sinsi hareketleri'' görür ve desteklemeyi keser. Gönüllüler takımına Berna yakışmıyor.
Nigar..... 2 yıl önce
Volkan ikiyuzlu bir insan erdinin yaninda kalmakdan ona benzemis
Nuray sert 2 yıl önce
Volkan çok itici karakter devamlı Gökhan'ı kötülüyor erdi hiç puan almıyor onun SMS lerinden korkuyor
ADEM ŞAMPİYON 2 yıl önce
adem böyle devam şampiyonsun
Recep TEKSOY 2 yıl önce
Bulut takıma katkıdan çok zararın var umarım en kısa zamanda seni potada görürüz.Elif sen bu takıma çok şey katıyosun umarım ilk üçe kalırsın seviliyosun...
MİRAÇ GOKTURK 2 yıl önce
İlhan ne yaptı Volkan sana ? Hadi serhati anladik
uweweeywe osdasewwe osas 2 yıl önce
ADEM SHAMPION Bunu bilin
zeynep 2 yıl önce
bulut var ya iyiki hayalinmiş survivorda olmak 5 yıldan beri hazırlanman buysa bide hazırlanmadan gelseymişsin demek ki yerden kalkamayacaksın ne manyaksın ya insan utanır kendi daha kötüyken başka birini eleştirmeye..
Damla can 2 yıl önce
Anil Sen degilmiydin unluleri oyun kazandiginda tebrik edib birlesmeden sonra iliskim olsun diyen
Murat Tunca 2 yıl önce
Furkanın neyini tutuyorsunuz anlamış değilim... Bu sen şampiyon Adem KILIÇÇI'dır.rn
elif 2 yıl önce
Bulut yerine Ramazan gelseydi keske!
Güler saygı 2 yıl önce
Volkan kendi kendine kaptan İlsn etti .. kimsede gık demiyor !! Çok ötüyorsun Volkan.
soner akbaş 2 yıl önce
ogeday şampiyon
HİLALLL 2 yıl önce
Berna çok doğru söylüyor İlhan performans kötü olunca kızıyor performansı iyi olana bağırmıyor
çanakkale dadaş emre 2 yıl önce
şu buluttan nefret ediyorum adamın konuşması bile uyuz ya arkadaş geldi geleli kaç oyun kazandı bu adam ben anlamıyorum bi bakın ya kaç oyun kazandı bide ortalığı karıştırıyor pislik ya bu adam kimle konuşuyorsam herkes aynısını söylüyor potaya bi girsin ilk gidecek kişi bu buluttur..
MuNaDi 2 yıl önce
Bu Volkan kendisini hala takımın kaptanı zannediyor. Kendisine kendisinden başka kaptan diyen yok, adam her röportajında söze; "takımın kaptanı olarak ben ..... " diyerek başlıyor. Biri de çıkıp "kardeşim bu kadar takıntılı olma, sen kaptan değil takımın diğerleri gibi sadece bir bireyisin" demiyor.
Melis melis 2 yıl önce
Demekki takim da Kabul etmis , oyleyse dogru degilmi?
Orhan 2 yıl önce
BERNA meleksin. rn
fikri 2 yıl önce
birleşmeye gidildiğinde ünlülerin sms leri güçlü olanlar kalmış olacak oyunlar bireysele geçince gönüllülerde huzursuzluklar başlayacaktır
can atak 2 yıl önce
Volkan sen kımsın kendını serhatla bir tutuyorsun serhat şu an yuzde 40 la oynadı halde senı yenebılıyor onun için mantıklı konuş biraz şu an sema yok ve oyun kazanıyorsunuz sema yokken sıfırdınız.
fatih 2 yıl önce
Sema dan önce ve Sema dan sonra...rnArtık Ünlülerin işi çok zor, fark giderek açılıyor... Böyle giderse seyir zevki de kalmayabilir...
UMUT CAN 2 yıl önce
VOLKAN SANA SADECE YAZIK!... DİYORUM.. İKİLİ OYNUYORSUN.. AZICIK DÜRÜST OL ....
CABBARLI MEHEMMED 2 yıl önce
Survivor 2017nin sampiyonu sonuna kadar OGEDAY
Safak Altin 2 yıl önce
Sana yapildigini da asla goremeyeceksin Bulut. senin yaninda senin arkadasina laf soyleyecekler, sen de oturup kabulleceneceksin. yarin da arkadasinin yaninda sana soyleyecekler. boyle boyle onlar yuruyup giderken is isten gecmis olacak. Sen ancak Gokhan, Ogeday bana esit uzaklikta de. Ogeday Volkan Erdi birlesmeden bir hafta once veya sonra seni postalayacak haberin olsun.