Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

TV'de YOK - Serhat Akın o harekete çok kızdı! "Bunu yapan her kimse..."

Ada konseyi sonrası Ünlüler adasında Serhat Akın oyunlar sırasında neden çok fazla sinirlendiğini anlattı.

Dokunulmazlık oyunlarında bazı takım arkadaşlarının iyi mücadele edememesinden dert yanan Serhat, konseyle ile ilgili merak ettiği bir konuyu da İlhan Mansız'la paylaştı. 

Video Tarihi: 21.03.2017
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 20
üye profil
I'm 2 yıl önce
Adem adamsin umarim sonunakadar gidersin rn
Aurora Arat 2 yıl önce
İlhan Sema Furkan ve Serhat çok başarılı düzgün karakterli artniyetsiz dürüst insanlar çok seviyorum bu dörtlüyü aynı zamanda Adem de öyle Ademi Şahika ve Sabriye kullanıyor ve sürekli diğer kişilere karşı zehirliyor inşallah Adem bir gün olayın farkına varıp olması gereken kişilerin içine döner
Zübeyde işcan 2 yıl önce
Buradaki tepkinin nedeni tabibi ilhanın isminin o şekilde yazılışı değil herkes at gözlüklerini çıkarıp ta neden o şekilde yazıldığını sorgularsa o zaman ortaya çıkar mesela Adem yazılırken soyadı yazılıyor mu neden i.mansız diye yazıp ta husumet çıkarıyor
Enes Kurt 2 yıl önce
Serhat Akın'ı bir futbol seyircisi olarak çok beğenirdim çokta severdim, ta ki survivor'da izleyene dek. Ben gerçekte kişiliğinin böyle olduğunu düşünmüyorum. Ne yazık ki Serhat Survivor'ın psikolojisini kaldıramamış görünüyor ve ciddi mana da psikolojisi bozulmuş.
emre 2 yıl önce
serhat git adaya huzur gelsin yaw
BOGAAAAA 2 yıl önce
Lafini kimseden esirgemeyen tekkkk delikanli bogaaa arkandayiz
Mustafa 2 yıl önce
İ. Mansiz değilmi ?formasinda ne yazıyordu bu neyin tribi ? Serhat da bi kere ben hataliyim diyemedi insanda biraz öz eleştiri olur diyen kendisi kendinde hata görmüyo hiç ama size yazık olcak . Adem adam gibi adamdır Şampiyon olcak.
Yayınlayın artık yorumumu 2 yıl önce
Gitmesi gereken Sabriye ile Şahika iken, dilinin ayarı olmayışı, sivriliği yüzünden iyi bir yarışmacı olmasına rağmen Sedat kaybetti. Serhat ve İlhan aşırı sinirli diğerlerine davranış şekillerini düzeltmeleri gerekiyor. Her biri bir diğeri için dedikodu yapıyorlar demesinler, dedikodu yapıyorlar demek bile dedikodu olur. he dörtlüler Sedat'ta gitti meydan size kaldı istediğiniz gibi karar alıp dört nala gidebilirsiniz..rnAdem favori.
Name 2 yıl önce
Serhat milleti eksik bulup çocuğunu azarlar gibi diğerlerini azarlayacağına kendi oyununa bak. Gönüllüler takımında, Serhat için bir söz söylemişlerdi, bu adamı bir odaya kapatsanız kendi gölgesiylede kavga eder diye..
Antiboğavuç 2 yıl önce
Adam i. Mansız yazmış serhatın içi fesat ilhanında dinsizin hakkından imansız gelir dedi ilhanın yaptığı daha ayıp
Serhat Akıncı 2 yıl önce
Serhat İlhanı güya fiştekliyor. Ancak İlhan kaçın kurası yemiyor ama yemiş gibi yapıyor. Serhat bir an önce elenmesi.
Adanaz okur 2 yıl önce
Ünlüler almalı şampiyonluğu adem ilhan ve serhat üçünden biri olmalı gönüllüler çok kendilerine güvenmesin
Demir demir 2 yıl önce
Bir de bunu yazan da Rabbim Rabbim diye dolaşıyor ortalıkta. Herkesin imanını sorgulamak sana mı düştü. Hala bu art niyetli soylemi savunanlar var ya gerçekten ayıp ya...
Demir demir 2 yıl önce
Mesele İ. Mansız yazması değil ne niyetle yazdığı... şimdi kim çıkıp sedat kavgalı olduğu ilhanin adını iyi niyetle yazdi art niyet yoktu diyebilir. Diyemez çünkü siz de biliyorsunuz orda ima var ve çirkin bir ima..
Ercü 2 yıl önce
Sedatın ne maksatla yazdığı aşikarda. İlhan Mansızın mill takım formasının arkasında İ.MANSIZ yazıyordu zaten? o zamanlar rahatsız etmiyormuydu?
mehmet 2 yıl önce
serhat akın adamdır
İMANLI İLANDA 2 yıl önce
Adam dedi ki teknede yazmak hakkım bende yazdım.. İlhan rahatsız olmamış laf açmıyor da yine avukatlığını sanamı kalmış Serhat abi? Furkan da ben kimsenin arkasından konuşmam der verir gazı : )) Birde Fatih e ortalığı katıyor demeleri yokmuydu.!!!
Yunus Akşit 2 yıl önce
İ. MANSIZ 26
özgür 2 yıl önce
Kardeşim bu ilhanın formasının arkasında İ.mansız yazmıyor muydu? Şimdi neyin tribine girmiş.
1907_h_ova 2 yıl önce
Bitanesin sen Serhat