Üçüncü eleme adayı neler söyledi?

  Dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler'de Sabriye, haftanın üçüncü eleme adayı oldu. Eleme potasına giren Sabriye neler söyledi?

  Video Yorumları (6)

  500
  • Sercan Kaya
   5 ay önce
   Galiba son 2 aydır Sabriye Berna ve Adem sebebiyle izlemiyorum. Bu kadar haksızlığa ve körlüğe tahammülüm yok. O yüzden buradan takip ediyorum.
  • gül
   5 ay önce
   kıbrısı gerçekten sabriye hak ediyor yarışmalarda kendini parçalıyor kız, konuşma diyolog, kelime dağırcıgı kibarlık nezaket, arkadaşlarına yardımı olsun gerçekten hak ediyor. bakın kızın dizlerine kan içinde konuşmasına bakın kibarlıktan kırıloyur, onun için hak ediyorsun, yazıklar olusn
  • ayhan 0629
   5 ay önce
   sabriye kimi yazacaklarrnyürümekten bıkmadın mırnsabriye and berna ikinizden sörvivor e yakışmıyorsunuzrnrn
  • Yusuf Bilge
   5 ay önce
   Survivor tarihinde bir ilk bu kadar haksızlık olan bir survivor izlemedim. Performansa göre değerlendirilsin artık Elifin gitmesi sabriyenin orda durması büyük bir haksızlık.
   • Sercan Kaya
    5 ay önce
    O zaman performans sıralaması olan parkur olan yarışmaya katılmasınlar mesela? Başka değerler daha baskın diye canını dişene takan bin türlü hastalık geçiren insanların hakları neden yeniyor? Daha sabriye berna nın bacaklarında çizik olduğunu dahi görmedim ben.... İşte bu hak yemektir. KAldı ki Elif Sabriye den bin kat daha karakterli ve aklı başında bir kızdır.
   • Ramazan
    5 ay önce
    Survivor sadece koşmaktan ibaret değil. Bazı değerler dahada önemli.

  Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

  Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin