Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Üçüncü eleme adayı neler söyledi?

Dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler'de Sabriye, haftanın üçüncü eleme adayı oldu. Eleme potasına giren Sabriye neler söyledi?
Video Tarihi: 13.06.2017
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 6
üye profil
Sercan Kaya 10 ay önce
Galiba son 2 aydır Sabriye Berna ve Adem sebebiyle izlemiyorum. Bu kadar haksızlığa ve körlüğe tahammülüm yok. O yüzden buradan takip ediyorum.
gül 10 ay önce
kıbrısı gerçekten sabriye hak ediyor yarışmalarda kendini parçalıyor kız, konuşma diyolog, kelime dağırcıgı kibarlık nezaket, arkadaşlarına yardımı olsun gerçekten hak ediyor. bakın kızın dizlerine kan içinde konuşmasına bakın kibarlıktan kırıloyur, onun için hak ediyorsun, yazıklar olusn
ayhan 0629 10 ay önce
sabriye kimi yazacaklarrnyürümekten bıkmadın mırnsabriye and berna ikinizden sörvivor e yakışmıyorsunuzrnrn
Yusuf Bilge 10 ay önce
Survivor tarihinde bir ilk bu kadar haksızlık olan bir survivor izlemedim. Performansa göre değerlendirilsin artık Elifin gitmesi sabriyenin orda durması büyük bir haksızlık.
Sercan Kaya 10 ay önce
O zaman performans sıralaması olan parkur olan yarışmaya katılmasınlar mesela? Başka değerler daha baskın diye canını dişene takan bin türlü hastalık geçiren insanların hakları neden yeniyor? Daha sabriye berna nın bacaklarında çizik olduğunu dahi görmedim ben.... İşte bu hak yemektir. KAldı ki Elif Sabriye den bin kat daha karakterli ve aklı başında bir kızdır.
Ramazan 10 ay önce
Survivor sadece koşmaktan ibaret değil. Bazı değerler dahada önemli.