Ünlüler adasında konsey stresi!

  Ünlüler adasında kaybedilen dokunulmazlık oyunu sonrasında yarışmacılar oyun ve konsey hakkında değerlendirmelerde bulundular.

  Video Yorumları (6)

  500
  • Ademmmm Babaaaaa
   7 ay önce
   Sürekli delikanlılıktan ve hodri meydandan bahsedip, pota korkaklığıda neymiş.. Korkaklar az kaldı sizin gitmenize. Yakında inşallah panaromada selfi çekersiniz.
  • Sari Can
   7 ay önce
   Serhat Erdiye karsi cikiyor baskasina karsi yarismak yemiyor degilmi Sabriye iyi tesbit yapti sen alman erkegi degil sogan erkegisin bende bir gurbetciyim senin gibisini ben görmedim
  • Elif
   7 ay önce
   Senin sinirin ne zaman bozuk degil ki Sabriye. Bayana soyle konusulmaz bayana boyle konusulmaz bayana boyle davranilmaz diyorsunuz da Sabriye bir bayan senin gibi mi davranir, tekmeyi yapistirayim gibi laflar eder. Sen (kibar, sozlerine dikkat eden, kufurlu soz kullanmayan, argo kullanmayan, yumruk tekme atmaya calismayan) bir bayan gibi davran once... Senin bayanlikla hic ilgin yok. Sen kaba saba, gorgusuz, terbiyesiz ve algisi kit birisin.
  • Elif
   7 ay önce
   Sabriye sana da tahammul etmek mumkun degil!! Sende bir sorun var!!
  • ABARTILI MANTI
   7 ay önce
   Sabriye dobra Sema sinsi birisi.Sabriya hadi Adem demekle ne kadar delikanli oldugunu gösterir...Serhat yat yat yat sonra gel yine takimi karistir...Birisi seninle ayni fikri savunmasa bunu acilmis savas kabuleden cocuk gibisin.Freni patlayan kamyon gibi gidiyorsun.Kardesim en fazla oyun hakkinda yorum yapiliyor bu ne ya,damarlari sisisyor,sanki ikinci dünya savasini aciyor karsisindakine : )))
  • Selda
   7 ay önce
   Sema ver gazi Sema verrr!!!!!

  Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

  Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin