Ünlüler'de 'Adem' tepkisi!

  Bireysel dokunulmazlık kolyesinin sahibi olan Adem'in, konsey öncesi takım arkadaşlarıyla düşünce paylaşımında bulunmaması bazı yarışmacılar tarafından eleştirildi.

  Video Yorumları (4)

  500
  • Survivorr
   5 ay önce
   Sabriyeye gittikce cok sinir oluyorum ve soguyorum onun yuzunden Ademin uzerine yuruyorlar
  • kenan
   5 ay önce
   Adem bir kere sabriye için sizinle görüştü diye her konseyde gelip sizinle görüşme zorunluluğu yok siz gidin birazda adamla konuşun adem dokunulmazlığı aldın kimi yazmayı düşünüyorsun diyin sadece karalamaya çalışın ademi başka bi işiniz yok zaten.
  • Ada
   5 ay önce
   Siz hangi düşüncenizi paylaştınız yarışma boyunca, eğer birşey konuşmak istiyorsanız adem nasıl size gelip konuştuysa (gerçi siz o ana kadar zaten plan yapıp karar vermiştiniz o ayrı- geçen hafta) sizde gidip konuşacaktınız, bence bunu sorgulamaya hakkınız yok..
  • yorumcuuuuu
   5 ay önce
   ne zaman Ademe tepkileri olmadı ki zaten ??rnyahu Adem geldi kardeşim dediğini koruyup sabriyeyi yazmayın dedi kardeşini korudu o zmn Adem dokunulmazlıgı aldıgında neden hiç kimse yanına gidip birbirlerini korumaya almadılar acaba rnki şundan çok eminim İlhan potaya girmek istedi ama Sabriyeyi korumak için degil Volkanın karşısına çıkıp onu göndermenin zevkini yaşamak için bundan çok eminm

  Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

  Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin