Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Ünlüler'de 'Adem' tepkisi!

Bireysel dokunulmazlık kolyesinin sahibi olan Adem'in, konsey öncesi takım arkadaşlarıyla düşünce paylaşımında bulunmaması bazı yarışmacılar tarafından eleştirildi.
Video Tarihi: 30.05.2017
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 4
üye profil
Survivorr 10 ay önce
Sabriyeye gittikce cok sinir oluyorum ve soguyorum onun yuzunden Ademin uzerine yuruyorlar
kenan 10 ay önce
Adem bir kere sabriye için sizinle görüştü diye her konseyde gelip sizinle görüşme zorunluluğu yok siz gidin birazda adamla konuşun adem dokunulmazlığı aldın kimi yazmayı düşünüyorsun diyin sadece karalamaya çalışın ademi başka bi işiniz yok zaten.
Ada 10 ay önce
Siz hangi düşüncenizi paylaştınız yarışma boyunca, eğer birşey konuşmak istiyorsanız adem nasıl size gelip konuştuysa (gerçi siz o ana kadar zaten plan yapıp karar vermiştiniz o ayrı- geçen hafta) sizde gidip konuşacaktınız, bence bunu sorgulamaya hakkınız yok..
yorumcuuuuu 10 ay önce
ne zaman Ademe tepkileri olmadı ki zaten ??rnyahu Adem geldi kardeşim dediğini koruyup sabriyeyi yazmayın dedi kardeşini korudu o zmn Adem dokunulmazlıgı aldıgında neden hiç kimse yanına gidip birbirlerini korumaya almadılar acaba rnki şundan çok eminim İlhan potaya girmek istedi ama Sabriyeyi korumak için degil Volkanın karşısına çıkıp onu göndermenin zevkini yaşamak için bundan çok eminm