Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Ünlüler'de gece yarısı ses tartışması!

Ünlüler takımında Adem'in yatmadan önce çıkardığı ses İlhan Mansız ile tartışma yaşamalarına neden oldu.
Video Tarihi: 25.04.2017
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 13
üye profil
bekir bolukbasi 11 ay önce
adem yine suclu... ama hakli gorunmek icin konuyu uzatiorsun...gurultu yaptim pardon deyip yatsana kardesim...illaki en son sen konusuup uste mi cikacaksin
Adalet 11 ay önce
İlhan önyargılı yaklaştı, Adem belki kusura bakma diyecekti ama İlhan hemen saygılı olun gibi cümle kurarak art niyetli yaklaştı, Ademi hor görerek kötü göstermenize izin vermeyeceğiz. Orda serhat, furkan ve sema olsaydı aynı tepkiyi verecekmiydi İlhan efendi ?
deniz 11 ay önce
Sessiz ol Adem furki uyanmasin yeni uyuttular.
Elif LaRosa 11 ay önce
Sabriye agzin o kadar bozuk, hareketlerin bir bayana yakismayacak kadar kaba ve kotu olduktan sonra cildin bebek gibi olsa ne olur? Insallah gidersin.. Ve romantizmini baska programlarda yasarsin. Biz parkurlarda hantal hantal yuruyen, engellerde yuvarlanan yarismacilari degil, Sema gibi canla basla yarisan yarismacilari izlemek istiyoruz. En iyi oldugu halde kadin bir kez bile 'en iyi benim' demedi ve hala elestiriyorsunuz. Onun yerinde siz olsaniz havanizdan, kibirinizden gecilmezdi.
Niyet 11 ay önce
İlhan tamamen art niyetli bir yaklaşım içinde bulunmuş, kendi grubunun en iyi yaptığı şeylerden biri de bu zaten...
RIFAT 11 ay önce
SEMA NE KADAR RAHATSIN
oğuzhan 11 ay önce
şöhreti insanın kibridir.kibir insanı yükseltmez daima alçaltır. Kibir, insanı yaInızIığa mahkum eder.
bekir bolukbasi 11 ay önce
ayni Adem gibi...o yuzden geldiginden beri adada bir tane arkadasi olmadi...kullandigi arada hakaretler yagdirdigi sabriye haric
Sor.vi.vor. 11 ay önce
Sizde gürültü yapınca Adem bu tarz şeyleri sorun etmemiş idare etmiş, kendin yapınca sıkıntı yok başkası yapınca hemen saygıdan bahset, egoist..ama size yaranılmaz. Daha önce barakanın yanındaki yerde siz şarkılar söylerken yatanlara hiç saygılı değildiniz bunları da unutmadık.
Mustafa 11 ay önce
Bu ilhandan bi cacık olmaz
Harun kahya 11 ay önce
Niye uyumak istedi diye mi?
Sercan Kaya 11 ay önce
Adem'e 1 söyle bin işit. Orada insanlar uyuyor saygılı olman lazımken özür dilemen gerekirken demediğini bırakmadı... Benmerkezci değilim senin gibi, senin sınırların çok kıymetli, idare etmeyi biliyorum... Bir sus Adem ya Serhat'ı geçeceksin yakında. O yaptığında sen de söyle madem.
irem boy 11 ay önce
ilhan ne çirkef adamsın ya... adam iyi geceler diliyor bunun yaptığına bak