Ünlüler'de karşılıklı suçlamalar! "Art niyetli insanlar"

  Dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler'de iki grup arasında karşılıklı suçlamalar geldi.

  Video Yorumları (7)

  500
  • ismail cor
   7 ay önce
   serhat...sabriye ile tartışmanda SEDAT ın adını söyleme..SEDAT..karakterli ve adam gibi adam dı..delikanlı isen SEDATı ın adını karıştırma..sedat o yarışmada en düzgün adamdı..
  • sedi
   7 ay önce
   Acun bey ne olursun Serhat Akinin sinirlenmeyinin qarşisin oyun normalina üygiun şekilde alin hem can emanetdir canina yaziq hem bu izleyenlere hem de oynuyan oyunçuya psixoloji tesir bagişlayir gelenden beri
  • Sabina
   7 ay önce
   Yaziklar olsun sana. Iyi ki gercek yuzunu gosterdin. Adaya doner donmez alemi kattin bir birine ve oyunu kayb ettiniz. Fitneci seni.
  • Sari Can
   7 ay önce
   Serhat firsatci ve kindar oldugunu ortaya cikartti neden sahikayi performansi düsük deyip söylemedide Ademi söyledi ve eski mevzulari acip tektarafli konusup kötü gösterme algisi yaratmaya cabalamalar hani adada bizden kimse gitmesin karsidan gitsin diye konusuyordu ekrana karsi oynuyordu Firrrrrrrrrrrrrrrrsatci sinsi
  • Antisema
   7 ay önce
   Bu Serhat ne kadar gereksiz, antipatik bir insan sürekli dedikodu, kavga yeter artık bıktık.
  • sedat
   7 ay önce
   dürüst değilsin serhat..
  • hayri özen
   7 ay önce
   grupçu kulisçi sadece sizsiniz. grup olsalardı pınara da sema yazdırıp, ya da 3 ü de mansız yazıp, hema sabriye hem de sema veya mansızı çıkarırlardı. evet her şey ortada. kulisçiler. inş. adem de sabriye de gitmesin. sabriye birleşmeden sonra gitsin ama bu hafta gitmesin ki, şu mahşerin 4 atlısı bi tokat daha yesin. lütfen sağduyu.

  Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

  Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin