Ünlüler'de yatak krizi! "Sema'nın yatağı nerede?"

  Dün gece Ünlüler Adası'nda benzerine zor rastlanır bir olay yaşandı. Yatağının esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolduğunu söyleyen Sema, duruma bir türlü anlam veremedi.

  Öncesinde Sabriye'nin durumla bir alakası olduğunu düşünen Sema, emin olmadığı için yarışamcı arkadaşının fazla üzerine gitmedi.

  Video Yorumları (5)

  500
  • Sule Bakir
   7 ay önce
   Ya yatak dedikleri alta serilen bir battaniye,orasi zifiri karanlik el yordamiyla is yapiliyor yandaki battaniyeyi üzerindeki sanabilir insan.Üstelik sabriye ben yanlislikla yapmis olabilirim ama diger battaniyeleri ben almadim dedi.
  • Guven,Kesat
   8 ay önce
   Sema,nin yattagini Sabriye yalanci caliyor Guzel,ce sarilip yatiyor birde ben almadim diyor, Yalan,ci ..!!
  • seda c.
   8 ay önce
   Pınar kendi kendini ele verdin adın yazılıncamı oyuna asılmaya başladın ve semanın yatagini alan zaten kamerada ayıp artık bakar kör olmaması gerekiyor kimsenin sabriye pınar şahika hayatımda gördüğüm en rezil kisilige sahipsiniz yazik insanlara kene gibi yapismissiniz tatil yapiyorsunuz
  • UMARIM ISMIN YAZILIR
   8 ay önce
   Yemin ederim bu yarismayi kim kazanirsa kazansin umrumda degil,sadece bugun ADEM,i Fenerbahce Tv,de izledim youtube ye koymuslar ondan sonra birinci olmasini istiyorum.Arada hatalar yapti ama acliga veriyorum.Ama bu SEMA artik iyice kendini batirdi.Helede bu konusmadan sonra.Cok icten pazarlikci ve yüze gülüp zehirli planlarini etrafina saliyor.PINAR in dili sivri ama egitimli harbi birisi.TARIK Panaromada Sema nin dedigim dedigi seyi hayir bana öyle demedi dedi.Sema iyi kosabilirsin amaaaa!
   • Elif LaRosa
    8 ay önce
    Ne ilgisi var?

  Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

  Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin